Wpis z mikrobloga

Jeżeli czujecie się depresyjnie po zmianie czasu, to pomyślcie co muszą czuć mieszkańcy Norylska....
zimą -55 st.C z dniem o długości 1h (położenie geograficzne), niewyobrażalne zanieczyszczenie powietrza (największy na świecie zakład wytopu metali ciężkich). Po 12h robocie w zakładzie wracasz do domu, zahaczając o monopolowy, jesz kolację i wypijasz 6 browarów oglądając TV. Są tam pewnie ludzie, którym tak upływa całe życie.
#rosja #ciekawostki #smutnazaba
a.....a - Jeżeli czujecie się depresyjnie po zmianie czasu, to pomyślcie co muszą czu...

źródło: comment_OfXCmkwUBO34KLit0CIPXIJzvhgllqPW.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
Po 12h robocie w zakładzie wracasz do domu, zahaczając o monopolowy, jesz kolację i wypijasz 6 browarów oglądając TV

@antek_akrobata:
Nie muszę mieszkać w Norylsku żeby moje życie tak wyglądało, z tą różnicą, że ja nie zahaczam o monopolowy bo nawet pic mi się nie chce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@antek_akrobata
Jeśli kogoś interesuje temat to polecam książki Jacka Hugo-Badera. Najlepszy reportażysta jeśli chodzi o Rosję. Jest specjalistą od najbardziej depresyjnych terenów. Oprócz tego całkiem dobrze mówi po rosyjsku i na wyprawy zawsze zabiera najgorsze ciuchy, nie goli się itd. żeby łatwiej wtopić się w tłum.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 115
@SzeataBydlo: ja akurat nie znam, ale generalnie odrzucam wszystkie dzieła każdeg reportażysty, któremu kiedykolwiek zarzucono fantazjowanie. Wkurza mnie myśl, że nie wiem czy to co teraz czytam to prawda, czy na kiblu se to wydumał. Wydumane na kiblu opowieści są na działach fantastyka, kryminał itd. i czasem lubię je poczytać, bo wiem że są zmyślone.
  • Odpowiedz
  • 35
@n1cod3
Napisz tak: Tu żyć się nie da, tu nie da się mieszkać
Mało, że syf i bieda, to do tego depresja
Władza nie głaszcze, raczej myśli, jak cię zarżnąć
A na przykład chodnik? Krzywy, proszę bardzo
  • Odpowiedz