Wpis z mikrobloga

@KapitanPolska B1 się dostaje automatycznie? Mam zrobione B a B1 nie mam (). C też zrobiłem ale jeszcze prawka nie zmieniam bo mam w planach A. Czy po zdanym A będe posiadał wszystkie kategorie wypełnione od AM do C?
  • Odpowiedz
@KapitanPolska: W lutym 2015 zrobiłem B a w tym roku zdałem C. Czekam na jakieś cieplejsze i mniej deszczowe miesiące i biroę się za A. Fakt że pół prawka bedę miał już wypełnione napawa mnie dumą xD. Tobie gratuluję zebrania wszystkich pokemonów (òóˇ)
  • Odpowiedz
@rzeznia22: C+E przy najkorzystniejszej opcji kosztuje:
-zdanie egzaminu C (200PLN),
-C+E (245PLN),
-egzaminu kwalifikacji (pierwszy egzamin gratis),
-teorii na C (30PLN),
-badania + testy psychologiczne
  • Odpowiedz
Cięzko i drogo z tym C+E? Potrzebowałbym chyba zrobić w niedługim czasie. Nie żeby jeździć u kogoś, ale na potrzeby własne.


@rzeznia22: Wlasnie jestem w trakcie kursu C + E, wczesniej robilem C, nie pracuje i nie pracowalem nigdy jako kierowca.
Nic mega skomplikowanego. Nie wiem czy masz C, ale jazda na C nie jest jakos ciezsza od jazdy na B, jezdzi sie zupelnie inaczej, ale wystarczy pamietac czym jedziesz
  • Odpowiedz
@lumbago_MBA: Proszę przekazać córce moje gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DryfWiatrowZachodnich: Z tego co wiem to chyba nie, całkiem nie dawno widziałem ofertę pracy maszynisty na stronie PKP Cargo to wymagali min. zasadnicze zawodowe i dobry stan zdrowia ( ͡º ͜ʖ͡º), ale może niech wypowie się jakiś ekspert w tej kwestii
@login4znaki: Dlaczego? Jakaś wewnętrzna blokada?
  • Odpowiedz