Wpis z mikrobloga

W #4konserwy urzeka mnie zdolność do szpagatów i innych figur akrobatycznych, kiedy ich ikona sie pomyli (albo po prostu ukaże braki intelektu).

I tak Korwin, Braun, Bekowicz czy Bosak mogą nawet mowic o tym, ze ich wyborcy powinni jeść gówno - od razu wykopowa armia zacznie mnie przekonywac, ze to naprawdę zdrowe, ze to metafora i nie rozumiem, bo wyrywam z kontekstu, a w ogóle to niewazne, bo poglady gospodarcze.

I jesteście w tym gorsi niz Tvpis. Tamci dostają kase za wymyślanie klamstw i zakrzykiwanie rzeczywistosci, a rzad ich za to hołubi. U was sam korwin i reszta pluja wam w twarz, a wy pucujecie ich wizerunek publiczny, by nie daj boze Bekowicz nie okazał sie po prostu glupim bucem, ktory swoja niewiedzę próbuje maskować brakiem kultury. Choc jeszcze chwilę temu podobny brak wiedzy byl dla was tak wielkim powodem do beki z lewactwa.

Brak projektow gospodarczych w sejmie? #konfederacja nie bedzie zgłaszać ustaw, bo to nie ma sensu, przecież pis uwali te wazne reformy!!!

Korwin dzis: ustawa antylgbt.

Pewnie jeszcze wrzuci to o biciu dzieci i mamy caly wklad pajacow z konfy w wprowadzeniu zamordyzmu.

HA TFU na was.

#polityka #neuropa
  • 30
@Tamerlan: ale jakiej konkretnie? Kadencja jeszcze się nie rozpoczęła a wy już robicie rozliczenie stu dni sejmu. Trudno dyskutować o czymś, co się jeszcze nie wydarzyło. Konfederacja podbiera wyborców PiSu dlatego zajmują się kwestiami światopoglądu. Wyborców PiSu nie interesuje gospodarka bo w przeciwnym razie głosowaliby na konfę. Też mi się to nie podoba ale jeśli dzięki temu ma ubyć PiSowi lub Dudzie, zaciskam zęby i słucham pieprzenia Janusza. Cel uświęca środki.
Brak projektow gospodarczych w sejmie? #konfederacja nie bedzie zgłaszać ustaw, bo to nie ma sensu, przecież pis uwali te wazne reformy!!!

Korwin dzis: ustawa antylgbt.


@Tamerlan: Powiedział też w tym samym wywiadzie że będzie zgłaszał te pierdy Mentzena. Tak więc widzę tu manipulację. Polecam się mniej ekscytować polityką. Wychodzi na zdrowie :)
@L3stko: ja nie sejm rozliczam, tylko wykopkow kucow za brak jakiejkolwiek uczciwości.

Cel uświęca środki.


@L3stko: no chyba nie. A przyjemniej wypada wtedy zachowac przyzwoitość i powiedzieć: "tp bylo slabe", "nie tak powinno byc" itd.

A co czytam? Przy Bekowiczu wyraźne double standards i w ogole jak smiemy smiec chocny sugerować, ze tego nie wie, a w ogole to nieważne, bo projekty gospodarcze. I tak w kolko...

Strach pomyśleć ilu
@L3stko: toteż nie wskazuję Ciebie palcem i nie wywołuję do zabrania glosu. Dobrze, ze to widzisz, a jeszcze lepiej, gdy mowisz o tym. Gdyby takich zwolennikow konfa miala tu wiecej, to moj post nigdy by nie powstal.

@PatologiiZew: no właśnie nie jestem pewien. Ot choćby TK w koncu bedziw musial się wypowiedzieć o aborcji przez konfederację wlasnie.
@Tamerlan: Prawda jeszcze prostsza.
Lewica potrzebuje dziesiątków lat i wymyślania swojej propagandy od nowa, namawiania ludzi i za każdym razem nastaje katastrofa gospodarcza i znów zaczynają od nowa. Tak można wiecznie.
@milymirek: Prawda jest przede wszystkim trudna i stąd te wszystkie incydenty antyintelektualne u kuców, którym trudno przyjąć, że ich idole to stary pajac z demencją, dewota i kilku nazistów realizujących najbardziej zamordystyczne postulaty.

No, ale popierdź sobie jeszcze o lewicy idealnie obrazując to, o czym pisałem.
@Tamerlan: Mogę przyznać że Korwinowi już się nie chce i też zapomina więcej niż kilkanaście lat temu.
Z resztą się nie zgodzę.

Z tą "realizacją" to już całkiem odleciałeś bo oni nie mają władzy a nawet jakby wygrali to jeszcze nowa kadencja się nie rozpoczęła. xD

No i widzisz, jak tu z tobą poważnie pisać, jak takie kocopoły sadzisz? I ty coś o prawdzie próbujesz mówić? xDD

To nie jest tak
@milymirek: prawda jest trudna do przyjęcia, co sam pokazujesz.

negacja antropocentrycznych zmian klimatu, antyszczpionkowe postulaty, nazista Bosak, któremu przeszkadza, że ludzie nie jedzą mięsa i fakt, że Żydzi mają od naszego premiera zapewnienie, że w Polsce są bezpieczni, walka z LGBT. Wisienka na torcie - Sławek Mentzen i ustawowy wpier*ol dla dzieci.

Ja tu nie mam czego traktować poważnie, bo to zbiór degeneratów, którzy co rusz pokazują, że wolność to tylko
@Tamerlan: Tak w skrócie spróbuję (to nie to samo co ten usunięty przez ciebie komentarz):

Korwin wpływ człowieka neguje, z tym że ważniejsze, że on twierdzi że ocieplenie jest ale że nie jest "złe" i powołuje się że Ziemia jest w równowadze funkcjonalnej(homeostazie) i (osobna rzecz) że te negatywne efekty którymi się straszy nie wystąpią albo że nie są całkowicie negatywne.
Zasadniczo ogólnie podejście o homeostazie nie jest złe, również wytykanie
@Tamerlan: O tych klapsach Mentzena - żeby było jasne - to ani nie zachęta ani żadna forma preferowania, ani coś co się powinno kiedykolwiek zdarzyć. To po prostu urealnienie prawa, rezygnacja z absurdów.

PS: Od tego czasu lewactwo uszczelniło swoją bańkę na wykopie.
Dawniej ludzie wchodzili w polemikę, teraz już praktycznie wcale.
Poziom pyskówki, odpalenia rozrzutnika i obrzucania losowymi bzdurami(jak twoje) i pomówieniami to teraz już tylko wspomnienie, teraz jest o