Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hehexdlollmao: nie wiem czego twoim zdaniem? Przeczytałeś, w ogóle wątek czy sobie wyciąłes kawalek, który ci akurat pasuje do narracji? Ja widzę, że nie za bardzo rozumiesz o co chodzi. Ile ty masz lat 17?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinu27: ale o co chodzi? I co z tego, że spełniasz, czy twoim zdaniem ja napisałem jakąś receptę na znalezienie laski? Odpisałem komuś aby zrobił coś ze swoim życiem zamiast się użalać nad sobą, czy to był bait czy nie nie ma znaczenia.
Skąd też mogę wiedzieć co z tobą jest nie tak. Jest pierdylard możliwości i tracenie czasu na na vipoku może być jedną z przyczyn.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hehexdlollmao: ad wiekum dostałeś bo to mi przypomina docinki i dyskusje młodych byczków co może z 1 laska byli i wydaje im sie, że już są ekspertami od związków.

nie wiem czego twoim zdaniem?


@jasonfly: tego, że to wygląd ma największe znaczenie


W jakiej sytuacji, bo w kontekście tamtego wątku oczywiście, ale na ogół? Nie porównuj patologii z życiem.
Gdy rozmawiamy o 2 normalnych facetach, to który będzie miał większą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieMaSzans: #!$%@? się zdziwi, popłaszczy się, popajacuje, locha go zleje to pomyśli, że ktoś inny ją lepiej traktował widocznie i bardziej się starał i pójdzie pajacować do innej XDD

@hehexdlollmao: robaczku ja w sumie mam z 16 lat w 2 związkach, nie gadasz o swoim kumplu z podwórka.
W jakiej sytuacji, bo w kontekście tamtego wątku oczywiście, ale na ogół? Nie porównuj patologii z życiem.


@jasonfly: w praktycznie każdej sytuacji "socjalnej". statystycznie wyżsi zarabiają więcej, statystycznie częściej wyższy kandydat zostaje prezydentem itd itd. no i pomyś, wyobraź sobie, że jesteś przystojnym gościem 190cm wzrostu i twój gruby szef 160cm się na ciebie drze, czujesz respekt? nie. a teraz sytuacja odwrotna-masz 160cm i twój 190 cm szef się na ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jasne jest pełno kobiet, które w głównej mierze będą patrzeć na wygląd, ale to margines.


@jasonfly: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@hehexdlollmao: no to współczuję, może czas zmienić otoczenie