Wpis z mikrobloga

Tak, ten Elon Musk był prześladowany w dzieciństwie.
Fragment biografii:
Pewnego popołudnia wraz z bratem siedzieli na schodach i jedli, gdy jeden z chłopaków po prostu rzucił się na Elona. „Praktycznie ukrywałem się przed pieprzonym gangiem, który mnie prześladował, cholera ich wie dlaczego. Myślę, że przypadkowo potrąciłem tamtego gościa na porannym apelu, a on się za to okropnie obraził”. Chłopak podkradł się z tyłu, kopnął Muska w głowę, a potem zepchnął go ze schodów. Musk stoczył się na dół, gdzie dopadła go grupka wyrostków, kopiąc po brzuchu, a przywódca gangu rozbił mu głowę o ziemię. „To byli zasrani psychole” – wspomina. „Straciłem przytomność”. Kimbal patrzył na scenę ze zgrozą, bojąc się o życie brata. Gdy zbiegł na dół, twarz Elona była cała spuchnięta i zakrwawiona. „Wyglądał, jakby właśnie zszedł z ringu” – powiedział Kimbal. Elon został odwieziony do szpitala. „Dopiero po około tygodniu mogłem wrócić do szkoły” – wspominał (w trakcie konferencji w 2013 roku wyjawił, że miał operację nosa, aby naprawić długotrwałe problemy po tym pobiciu). Przez kolejne trzy lub cztery lata Musk znosił bezlitosne prześladowania ze strony swoich oprawców.

ArseneWengerTheAnimatedSeries - Tak, ten Elon Musk był prześladowany w dzieciństwie. ...

źródło: comment_Ubrgskv6RPBryrITHJdKJuDaM5xvOILU.jpg

Pobierz
  • 3
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: #!$%@?ć frajerów. Jestem zdania, ze Musk w tym momencie to najważniejsza osoba w kwestii opuszczenia naszej planety przez człowieka. Nie ma nikogo w tym momencie kto chce to zrobić poważnie, odpowiednio, szybko, tanio i przede wszystkim w pełnoprawnym tego słowa znaczeniu. Najważniejsze zeby mu nikt nie przeszkadzał. Dobrze, ze zamiast sie zamknac w sobie i schować poszedl w strone takiego rozwoju.