Wpis z mikrobloga

Od dzisiaj każdy wykop pod znaku #konfederacja zakopuje jako spam.
Rozumiem, że była kampania, że były emocje itp.
Ale #!$%@? ludzie!Jesteśmy po wyborach i serio uważacie, że robienie wykopu z każdej wypowiedzi, konferencji i tweeta kogokolwiek z konfederacji to dobra droga?
Kampania minęła i jakoś wszyscy się ogarnęli, ale nie zwolennicy #konfederacja Ci dalej #!$%@?ą cały tag #polityka i całe wykopalisko z każdej możliwej wypowiedzi swoich idoli,
Ogarnijcie się bo jakość nie równa się ilość

Jutro Braunowi rozwiąże się sznurówka u buta, a Korwinowi skończy papier w wc - na pewno dowiem się tego z wykopu

A tak bay the way: oddałem głos na Konfederację i zaczynam tego bardzo, bardzo żałować, bo liczyłem na rzetelną dyskusję na temat finansów, podatków itp.... ale widzę, że dla #konfederacja największym problemem jest #lgbt eutanazja i światopogląd.

Wygląda na to, że dałem się omamić paplaniną o podatkach i finansach, bo widzę, że dla Konfederacji ważniejsze jest zaglądanie ludziom do łóżka i rozważanie na temat czy: zmusić kobietę do urodzenia dziecka, choćby to dziecko nie miało nóg, rączek i oskrzela zamiast mózgu.

#polityka #bekazprawakow #korwin #wybory #sejm
  • 19
@mango2018: A czego się spodziewasz przeglądając wykopalisko i #polityka krótko po wyborach? Wiele osób dalej jest zainteresowanych, bo chce sprawdzić jak zachowuje się wybrana partia i jak bardzo odbiega od zadeklarowanych postulatów.

Przynajmniej widać ze wykop jako tako spełnia swoją funkcję. Dajmy na to ktoś właśnie chce dowiedzieć się o każdym szczególe który tyczy się konfederacji - teraz wystarczy że obserwuje #polityka (lub #konfederacja).

Aha, no i wykop posiada pewną
Ale #!$%@? ludzie!Jesteśmy po wyborach i serio uważacie, że robienie wykopu z każdej wypowiedzi, konferencji i tweeta kogokolwiek z konfederacji to dobra droga?


@mango2018: Boże, jak ty nic nie rozumiesz. Przecież Konfederacja jest teraz w sejmie! 27 lat zamilczania, do jasnej anielki pewnie że będziemy robić wykop z każdego tweeta, a nawet dwa z tego samego. I tak codziennie przez 4 lata.
uspokój się dzieciaku, zajmij się czymś pożytecznym zamiast bić pianę na wykopie, nie będziesz mówił innym co mają robić,


@zino: tak dobrze. Będę już grzeczny i łykał bzdury Bosaka w ciemno.
@mango2018: jesteś krótko na wykopie i zachowujesz się jak jakiś buc, co nie umie się zachować, mnie nie obchodzi w tej sprawie co Bosak, tylko kto robi gównoburzę, bo rozumu ma za mało, by zająć się swoimi sprawami,

Nawet przez chwilę rozważałem głos na Konfederację, ale wszedłem na stronę RN i Brauna i poczytałem i nie, po prostu nie jestem ich w stanie zaakceptować i tak samo jak nie mogę PsL-Kukiz
@zino: z wami jest non stop to samo; komuś nie pasuje konfa, bo to bo tamto a popierał, wierzył, to zaraz atakujecie i wyzywacie

iks de, i nie, nie ma wymówki że nie było poruszanego tematu, oni SAMI powinni się go domagać

boże jak ja pluję na kuce i szury
@mango2018:

Jutro Braunowi rozwiąże się sznurówka u buta, a Korwinowi skończy papier w wc - na pewno dowiem się tego z wykopu

Szczęśliwie w przyrodzie panuje równowaga i mamy też takich ideolo zelotów, którzy nie zaczną dnia bez sprokurowania co najmniej 3 wpisów o tym że Kulesza rozlał sobie herbatkę na krawat, a Korwin 15 lat temu napisał że zawsze się troszkę gwałci :)

i zaczynam tego bardzo, bardzo żałować, bo