Wpis z mikrobloga

Hej, dziecko mi truje tyłek, że chciałoby przywitać Nowy Rok w Zakopanym na corocznej gali. Rok temu jakoś się wymigałem, ale teraz już będzie ciężko bo przypomina już non stop :) Patrzę po Bookingu i Airbnp, ale szału nie ma.... Może ktoś z was ma jakieś pewne oferty w okolicach... W grę wchodzą dwa noclegi (od 30 grudnia) dla 2 dorsołych i 11 latka.
#zakopane #noclegi #airbnb #tatry #sylwester
  • 10
@kolezka1: Trochę sobie jajcowałem a trochę jednak mi żal dupę ściska, że ja się w dzieciństwie bawiłem ludzikami własnoręcznie ulepionymi z psiego gówna znalezionego w krzakach.

Zgadzam się, że warto spełniać marzenia dzieci, te które warto spełniać. Ale nie jestem pewien, czy marzenie o sylwestrze w zakopanym warto spełniać. Festiwal tandety i wyjątkowo kiepskiej muzyki wypełniony pijanym motłochem a to wszystko za nieadekwatnie duże pieniądze.

Chociaż niewątpliwe i z czegoś takiego
@r4do5: No i tu jest problem, bo nie chce zaplacic za nocleg 5 x z tego powodu ze to sylwester.... Moge dojechac tam nawet ze Slowacji jak bedzie blisko i w normalnych €
@kolezka1: Generalnie to w Zakopcu airbnb i booking średnio funkcjonują, tam szybciej znajdziesz kwaterę na zol.pl. Tyle że to Sylwester, raczej życzę powodzenia, bo tam się rezerwuję z rocznym wyprzedzeniem. Taki protip: jeżeli będziesz szukał dzwoniąc, to pytaj się czy jakiś sąsiad nie ma wolnej kwatery, oni mają specyficzny model biznesowy.
@kolezka1: ja zawsze wchodzę na googlemaps przybliżam i dom przy domu dwonię. Niższe ceny powinny być przy drodze na olcze. Możesz też spojrzeć w okolicach salwatoriańskiej albo broniewskiego. W wakacje ceny tam kręcą sie w okolicach 40-50zł za osobę za noc a pieszo jesteś w stanie dość w 30 minut do krokwi czy do krupówek.
Możesz też popatrzeć po okolicznych miejscowościach - Murzasichle, Małe ciche, kościelisko. ciężko może być tam później