Wpis z mikrobloga

@stefan_banach:
Hehe twoj wpis byl o wiele znakow zbyt dlugi,stad tez nie zostanie przeczytany, a juz na pewno nie ma co sie spodziewac, ze zostanie zrozumiany.
Ale probuj dalej. Dopoki nie dojdziesz do jedynego slusznego w tej sytuacji wniosku.

  • Odpowiedz
@mister_pink: Kiedy ludzie w końcu zrozumieją, że prozaicy to nie są cytatopisarze. (,) Cytaty to twór dla właśnie takich ameb, które próbują streścić twórczość artysty w jednym lub dwóch zdaniach: w sposób negatywny lub pozytywny. Zamiast się nabijać z plakatów wywieszonych we Wrocławiu przez paru literackich snobów, przeczytajcie książkę
  • Odpowiedz
@stefan_banach:
To się zgadza, ale ja nie napisałem tylko usun konto , jeśli się przypatrzysz, to tam było coś więcej.Tutaj powstaje jednak pytanie, czy widzisz to, na co patrzysz ! (C) Paulo Coelho xD

Poza tym mam dla ciebie zagadkę. W dyskusji są dwa komenty, jeden merytoryczny, ale skomplikowany i długi, a drugi krótki, prosty i niemerytoryczny. Który wnosi do dyskusji więcej?

  • Odpowiedz
@ArchDelux:

ta baba jest głupsza niż sądziłem

Ona nawet nie jest głupia, a słuchając jej wywiadów można odnieść wrażenie, że to ciepła, przesympatyczna osobą. Co nie zmienia faktu, że płodzi przeintelektualizowane, grafomańskie, wyzute z treści dziełka, a jej znakiem rozpoznawczym są pretensjonalne spolszczenia, udające neologizmy ("Opowiadania bizarne" - lol). Nobel od czapy, nie pierwszy i nie ostatni, a dla samej p. Olgi wszystkiego dobrego.
  • Odpowiedz
@Mollina:

rozumiem, że przeczytałeś wszystkie jej książki i wiesz za co dostała Nobla, oraz że wcale nie oceniasz osoby przez pryzmat cytatów, których nie rozumiesz, być może przez kogoś wyrwanych z kontekstu, przez co tracą swój sens? Nie przyszło Ci do głowy, że każdy cytat ma obok siebie coś więcej, a prawdopodobnie nie ona dobierała te teksty?

Dżizasie... jak powiedział wielki Polak, pan Albert Einstein, dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i
  • Odpowiedz