Wpis z mikrobloga

a ja bym się tak nie cieszył, bo to tylko świadczy o jej stałości co do uczuć. Olała kogoś dla ciebie? Oleje i ciebie dla innego


@Jestembogaty: Ale w tym czasie bedziesz bardzo zadowolony. Poza tym, jeśli jesteś zajebisty to nikogo lepszego nie znajdzie.

A tag #przegryw postrzega to tak, że poprzedni #chad mógł ją olać, więc poszła do ciebie - #betabankomat


@CuckCuckKlan: Czasem laska olewa betabankomat i idzie do
@CuckCuckKlan: a co w takiej sytuacji: laska ma do wyboru ciebie i 10 innych. Wybiera kogoś - nie ciebie. Co to świadczy o tych innych (nie wybranych)? I teraz, nie wychodzi jej z tym pierwszym (poruchał i olał). To ta laska znowu wybiera z pozostałych 10 w których jesteś ty. Wybiera innego - nie ciebie. Co to o tobie świadczy? I jakim cuckiem trzeba być na miejscu tego drugiego wybranego by
@Solstafir: Nie musisz mi mówić, ja jestem mentalnie częścią tego taga i wierz mi, wyrwać się z tej czarnej dupy jest naprawdę ciężko. Zobaczę ile będzie się dało kasą załatać mnie i moje #!$%@?. Chociaż tyle mogę spróbować.

@Jestembogaty: Zależy czy facet ją tylko chce do zaruchania ( #redpill : she's never yours, it's only your turn with her ) czy na dziewczynę. W tym 2 przypadku to słabo. A
@CuckCuckKlan: dokładnie. Jeśli laska ma do wyboru ciebie i innych i wybiera innego, to jest to sygnał dla nich, że są dla tej laski beznadziejni, bo zawsze pierwszym wyborem jest ten, który jest dla wybierajacego najlepszy. I teraz trzeba na prawdę nie mieć szacunku do siebie by związać się z laską, która cie olała, a teraz cię chce, bo nie ma już "lepszych" dla niej opcji. I kobiety o tym wiedzą,