Wpis z mikrobloga

@weroniiiq: tak ja mam siano w glowie pisze specjalistka od stop internetowych kretynek ktore bija sie dla poklasku wlasnie takich #!$%@? cwierc mozgow jak ty. A zmiane na krajowej moge miec jako alf twojej starej.
@weroniiiq: #!$%@? nawet zarcik z mojego nicku ci nie wyszedl debilko to az sie rzuca w oczy ze wystarczy dodac Y na koniec i wychodzi octoPUSSY. Ja #!$%@? jestes #!$%@? tepa dziadą. #!$%@? zrob cos ze soba. Skoncz #!$%@? idiotko o technikach #!$%@? i liznij troche jakiekolwiek wiedzy a nie #!$%@? stopy jakis intrwnetowych wywlok i techniki robienia lodow.
idż cwelku już spać bo twym zadaniem rozpoczynać jest dzień z ojcem ruchaniem , miecz masz cwelu bardzo mały za to odbyt wytrzymały, cwelu twym marzeniem życie w dobrobycie zapytaj matki jak lizać klientom odbyt znakomicie. K.O koński naplecie
@DrOctopuss: przynajmniej jestem kreatywna nie tak jak ty niedodziałany plemniku starego który ma kretywność na poziomie #!$%@? 80 latkki, skończ bo stary da ci pojerę i puszke koli za co analnie ulżysz mu do woli , a fatality to ci stary zrobi w twoim krzywym pryszczatym ryju na koniec. ESSA PSIE.