Wpis z mikrobloga

@weroniiiq: co ty masz z mozgiem ze to w ogole rozkminisz? Ja nawet nie wiem kim jest jakas e wedlina m8 to brzmi jak elekryczna szynka. Wez sie zajmij czym innym. #!$%@? idz puzzle poukladaj czy tam co innego. Jeszcze #!$%@? gdybys sam sobie zadal takie pytanie w myslach ale ty poswieciles czas i energie na zaznaczenie #!$%@? czerwonych koleczek w tym obrazku a pozniej wstawilea to tu i jeszcze pytasz
@DrOctopuss: dobra nie produkuj się tak uciekinierze z inkubatora nad moim wpisem bo ci żyłka pęknie, i ch... ci do tego and czym ja rozkminiam jak coś się nie podoba to stul ten ryj za który musisz pewnie płacić twarzowe.
@DrOctopuss: a twój ryj zapewne wygląda jak u pinokia po inwazji termitów a twoim starym producenci kondonów powinni płacic odszkodowanie że guma nie zadziałała i spłodzili taka #!$%@? końska jak ty.
@weroniiiq: dobra dziecko teraz to ty sie niw produkuj bo niczego fajnego nie wymyslisz a twoje teksty sa slabe jak barszcz. Szkoda mi czasu i energii na ciebie. Jednego fajnego puncha nie jestes w stanie wymyslec. Wachaj pale lapsie. K.O.
@DrOctopuss: dobra cwelozo skończ bo mnie nudzisz zgasiła bym cie jeszcze wieloma tekstami ale gówno się nie pali idź naszykuj oko saurona się na nocną wizytę starego a następnym razem nie #!$%@? się jak coś ci się nie podoba tylko stul ten ryj jak akumulator w który ino ładować. K.O psie.
@weroniiiq: #!$%@? lajzo i szykuj suczą dupe starej na wizyte ty #!$%@?. Gasic to bedzie mogla twoja stara peta na tobie po wszystkim. #!$%@? sie bede kiedy bede chcial bo #!$%@? moge i do takich idiotow jak ty nawet trzeba. Pal juz te wroty i nie kompromituj sie. Trovhe ci zajelo wynyslenie tych wypocin. Techniczny nokaut lesbo
@weroniiiq: jak w gebie to oralny a nie analny tępa miurwo. W #!$%@? mam twoja plec dla mnie i tak jestes #!$%@? nic nie znaczacym ludzkim smieciem ktory w glowie ma gowno. Dalrj to samo typiara ktora rozkimina stopy jakis wywlok wyzywa innych od ameb. Jebnij sie prosze w ten pusty leb.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DrOctopuss: tekstów na taką cwelozę jak ty mam cała masę tylko szkoda mi już obrażać kogoś kogo starzy w oborze robili bo zamiast rozumu ma siano po za tym czy to nie twój czas na zmianę na krajowej E7 bo tylko tam ktoś taki jak ty może znaleźć odrobinę zainteresowania gdzie możesz poczuć się jak twoja stara gdzie każdy macza w niej parówe.