Wpis z mikrobloga

Hej mirki, jest mi ktoś w stanie wyjaśnić jak to jest, że ludzie na olx wystawiają nowe, zafoliowane gry planszowe po cenach dużo niższych niż w sklepach? Na koncie mnóstwo różnych tytułów, ceny o kilkadziesiąt procent mniejsze. Zgadza się na odbiór osobisty, więc chyba nie wałek. Czy może czegoś tu nie widzę albo nie rozumiem?
#grybezpradu #gryplanszowe #olx
  • 19
@Malvir:
Nie ma jakiś MEGA promocji, te co rozpoznaję w normalnych w miarę cenach.
Aczkolwiek faktycznie bałbym się kupić większą ilość. Nawet numeru telefonu niema wpisanego.
@deryt: Czy ja wiem. Za taki Jórvik masz 75zł, gdzie w rebelu jest za 150. 50% za nową grę to jak dla mnie całkiem nieźle :D
No nic, niedługo mam zamiar podjechać po jedną. Trzymajcie kciuki żeby mnie nikt nie orżnął ;)
@Malvir: Po prostu się trafiają w różnych sklepach, np. Ogródek na cdp kupowałem za 30zł, Wyścig Odkrywców był poniżej 100zł, Wiarusi po 15zł, etc. Możesz korzystać z pepper.pl, tam wrzucają czasem jakieś informacje o promocjach, podobnie na grupie na FB stworzonej do tego. Możesz też po prostu przejrzeć sklepy i ich zakładki z wyprzedażą, może coś cię zainteresuje :)