Wpis z mikrobloga

Panowie, mam taki skład jak na screenie.
Mam 400 k do wykorzystania, miałem kupić De Bruyne ale teraz nie wiem w sumie co robić.
Ten Mendy jest niewymienny, dlatego zastanawiam się czy na siłę coś sklecić na niego, czy nie warto i ogarnąć jakiegoś Robertsona.
Jeżeli jakiś skład z Mendym bez zmiany formacji, to jaki? Z góry dzięki za pomoc
Platforma PC
#fut
gruby4321 - Panowie, mam taki skład jak na screenie.
Mam 400 k do wykorzystania, mia...

źródło: comment_EUBIqmNQZCAibH6EWZCPgEtABuRvECDz.jpg

Pobierz
  • 10
@6aesthetic9: W sumie nie robi baboli, ale chyba bramkarz, bramkarzowi nie równy. Llorisa polecało dużo osób, a mi zrobił w ciągu 5 meczów tyle wylewów, ze poszedł na sell. Na pewno wyróżnia się tym, ze jak już ktoś odda strzał, to piłkę wybija nawet nie tyle do boku, co za linie. Lepszy rożny przeciwnika niż wybicie pod nogi :D
@konami84: No Rashfordem dobrze mi się gra, ale też się zastanawiałem nad Aubą albo Aguero, bo na Sona nie styknie, ale zastanawiałem się czy nie zmienić czegoś w obronie albo w drugiej linii. A na LW w końcu wypadałoby coś zmienić ale nie wiem co będzie najbardziej efektywne.

@6aesthetic9: Nie ma co zmieniać na siłę :D
@konami84: Myślę, ze za tę kwotę naprawdę dobrze się nim gra. Wiadomo, czasem zrobi jakiegoś babola, ale czy to Rashford, czy to Laca, to jak ma się nie trafić w bramkę to i tak się nie trafi, a feeling jest naprawdę w porządku.