Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Boro1996: kurła, dwa razy miałem ściąganego paznokcia z kciuka i oby nigdy więcej. Raz bo przeciąłem i trzeba było ściągnąć żeby zszyć palec, a drugi bo jakieś zakażenie się dostało. Ściągnięcie pierwszego opatrunku to była masakra, też się męczyłem kilka godzin żeby to oderwać. Polecam ci psikanie octeniseptem i ja też tak robiłem że czekałem aż trochę to przeschnie i dopiero potem zakładałem opatrunek. Za drugim razem jak mi ściągali to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Boro1996: też mi kiedyś "wrosl" paznokieć ale całego mi nie usunęli tylko zostały wycięte boki (został pas na środku palca), z czasem oczywiście normalnie wyrósł i nie ma ani śladu. Ponoć teraz nie usuwają całego ale jak widać na twoim przykładzie widocznie zależy od sytuacji (albo chirurga :-)).
  • Odpowiedz
@Boro1996:

już było mówione wyżej ale warto potwierdzić: gabinet podologiczny

Podolog na wrastający paznokieć zakłada klamerkę, która stopniowo odkształca płytkę do góry, paznokieć zaczyna rosnąć prawidłowo, potem prawidłowe przycinanie paznokcia.
Zero rany, zero bólu (chyba że przy pierwszym przycięciu samych wrośniętych w palec boków, bo tam może być stan zapalny..)
  • Odpowiedz
@Brzozq uuu ktoś tu jest zniesmaczony. Wygoogluj sobie stronę Offended? na Encyklopedia Dramatica i POWOLI przescrolluj całą. Powinno przejść.
  • Odpowiedz
Trochę zaczynam żałować tego zabiegu bo normalnie chodziłem i nie bolało a teraz nie mogę kroku zrobić bo napuchło i #!$%@? :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@44gts: no to idź do Podologa i Ci to naprostuje nieinwazyjnie. Nie będzie to jedna wizyta, ale będziesz normalnie chodzić, a po pierwszej wizycie pewnie poczujesz ulgę. Miałem raz wycinany, i potem już tylko do podologa
  • Odpowiedz