Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Boro1996: Jak inni mówili, trzeba było iść do Podologa. Po wycięciu nie masz gwarancji że znowu nie będzie wrastał. A podolog zrobi tak żeby wynieść paznokieć ponad wał, i wystarczy już tylko dobrze obcinać. A teraz weź się #!$%@? z tą okropną raną xd
@ZnienawidziszMnie: Elegancko ja to w sumie olewałem bo bez kitu ale mnie w ogóle to nie bolało a słyszalem z opowieści że ludzie nie spali po nocach przez wzrastający paznokieć u mnie problemem było to,że puchło mi dookoła paznokcia i sączyła sie krew tak to 0 dolegliwości bólowych i pewnie bym olał temat ale tak jak wyżej pisałem rodzicie mnie straszyli że mi pójdzie jakieś zakażenie i #!$%@?ą gire przy samej
@Boro1996 fuu aż mi się przypomniała ta męka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niestety nie mam dobrych wiadomości, to raczej genetyczna przypadłość i #!$%@? buty pewnie nie pomagają ale jak ma się wrastać to będzie to robił tak czy siak. Ja miałem taki zabieg robiony jakieś 6-7 razy bo nawracało, ostatni w wieku 23 lat bodajze. Ale teraz od 6 lat już mam spokój tylko palce wyglądają jak #!$%@?.
@Boro1996: #!$%@? paznokcie, też się męczyłem. Raz nawet zakażenie miałem takie, że dostałem stan podgorączkowy i węzły mi w pachwinie spuchły ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miałem już iść do chirurga ale znajomy mi powiedział zebym spróbował do podologa, 150 zł tylko więc dużo nie ryzykowałem. Założyli mi jakiś drucik, który po kilku dniach wyprostował mi paznokieć totalnie, nosiłem go jeszcze jakiś miesiąc czy dwa i mi go
@Boro1996: Japierd*le mialem wrastajacy paznokieć właśnie ten duży u stopy. Już prawie to wyleczyłem tylko pod paznokciem mam opuchliznę i wystarczy ze lekko go dotknę to zwijam się z bólu. 3 lata się z tym paznokciem męczyłem, mam nadzieje ze to już prawie koniec mojej męki. Bo sam myślałem zeby sobie tego paznokcia wyciąć i mieć to z głowy.
3 maj się Miras, wiem jak taki paznokieć wku*wia.