Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Boro1996 kolunio, ten opatrunek był tam nie bez przyczyny. To się nazywa opatrunek w typie wet-to-dry i działa to na takiej zasadzie, że mokry bandaż dajesz na mokra ranę i w miarę obsychania tego gazika przykleja się do niego martwa tkanka i to czego być tam nie powinno. Potem ten opatrunek powinno się właśnie oderwac, najlepiej na sucho ( ͡º ͜ʖ͡º)
Spłukuj te krew, żeby Ci tam
@Boro1996: @Frohike: Potwierdzam, trzeba było iść do podologa, też przechodziłem to niedawno (zrywanie) i nigdy więcej tego nie zrobię w tej sytuacji. Zerwanie paznokcia to najgorsze co można zrobić przy wrastającym. Najpierw bolesne zmiany opatrunków, potem jak już częściowo odrośnie to i tak wylądujesz u kosmetyczki/podologa żeby wyprowadzić bo inaczej znowu się zacznie wrastanie.
@Boro1996 I dobrze mówili :D
Podobna historia była z Jackem Danielsem - ponoć pewnego dnia wkurzył się, kopnął w sejf ze złości, złamał palucha, oczywiście nie poszedł z tym do lekarza tylko "samo przejdzie", wdało się zakażenie i chłopa wkrótce nie było wśród żywych
( )
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Boro1996: Jak inni mówili, trzeba było iść do Podologa. Po wycięciu nie masz gwarancji że znowu nie będzie wrastał. A podolog zrobi tak żeby wynieść paznokieć ponad wał, i wystarczy już tylko dobrze obcinać. A teraz weź się #!$%@? z tą okropną raną xd
@ZnienawidziszMnie: Elegancko ja to w sumie olewałem bo bez kitu ale mnie w ogóle to nie bolało a słyszalem z opowieści że ludzie nie spali po nocach przez wzrastający paznokieć u mnie problemem było to,że puchło mi dookoła paznokcia i sączyła sie krew tak to 0 dolegliwości bólowych i pewnie bym olał temat ale tak jak wyżej pisałem rodzicie mnie straszyli że mi pójdzie jakieś zakażenie i #!$%@?ą gire przy samej