Wpis z mikrobloga

Czy moglby ktos polecic jakis fajny romantyczny film, ktory moglbym obejrzec z dziewczyna (jeszcze nie moja ale potencjal jest ( ͡° ͜ʖ ͡°))? Popelnilem blad zabierajac ja na Zombieland, krew i flaki to nie jest cos co dziewczyny na ogol lubia ... Kto by pomyslal. Nie widze nic ciekawego w kinach, wiec moze cos co moglbym uzyskac z innego 'zrodla'? Dodam jeszcze, ze mieszkam w Anglii ale dziewczyna nie ogarnia angielskiego tak dobrze jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°), wiec bardziej obrazowy film jest preferowany. Moze jakas scena gdzie moglbym ja objac (troszke straszna) ... Film najlepiej jak najnowszy.

Poza tym, co moglibysmy zrobic po zobaczeniu filmu abym mial okazje nawiazac troche 'blizszego' kontaktu z nia? Myslalem zebysmy pograli w badmintona (wiem ze gra i na ogol lubi) ... mowi ze ostatnio nie potrafi zasypiac, wiec chcialbym aby sie zrelaksowala ze mna ... (jest z Chin :P)
#zwiazki #film #romans #komedia #randka #dziewczyny #rozowypasek #niebieskipasekpyta #porada
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Davidvia0: gra czy grała sobie kiedyś z koleżankami na działce? Badminton to krew pot i łzy, inaczej nie ma sensu.

Standardowo jak idziecie do kina, jakas kolacja i wino.