Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1437
Czy wy też macie tak, że lubicie siedzieć sami, nawet przez dłuższą chwilę? Wiele osób ma mnie za dziwną z tego powodu, a mi spędzanie czasu samej nie sprawia problemu, nawet czasami lubię sobie iść od ludzi i spędzić czas ze sobą, ogólnie dużo rzeczy wolę robić samotnie XD. #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata #samotnosc
  • 121
  • Odpowiedz
  • 14
@madiksa Ogólnie to miałem tak kiedyś, że lubiłem odetchnąć przemyśleć jakieś sprawy i spędzić czas sam ze sobą jednak ostatnio mimo że ciągle to robię to czuje taki prawie ze fizyczny ból nie wiem jak to określić
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bunkrowniema: raczej chodzi mi o pójście gdzieś samej na godzinę, dwie, nawet cały wieczór jak dla mnie;), a czasami bywają i tygodnie, ale z tym da się żyć, zresztą nigdy nie jest się całkiem samym;)
  • Odpowiedz
@tom44: ja też robię i też nie mam towarzystwa zbyt, ale już przestało mnie to boleć xD. Co mi to da że będę narzekać jak mi źle, wtedy jeszcze bardziej mają cię gdzieś xD. Ja mam znajomych w szkole, w necie i akceptuję już swój stan życiaz ułatwia mi to paradoksalnie znajdowanie ludzi
  • Odpowiedz