Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1437
Czy wy też macie tak, że lubicie siedzieć sami, nawet przez dłuższą chwilę? Wiele osób ma mnie za dziwną z tego powodu, a mi spędzanie czasu samej nie sprawia problemu, nawet czasami lubię sobie iść od ludzi i spędzić czas ze sobą, ogólnie dużo rzeczy wolę robić samotnie XD. #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata #samotnosc
  • 121
  • Odpowiedz
@madiksa: Wydaję mi się że Ci co lubią siedzieć sami to odkryli jak dużo ludzi jest #!$%@? XD
A tak serio to jesteś introwertyczką najprawdopodobniej, oczywiście nie ma czegoś takiego jak introwertyczność w 100% dlatego właśnie lubisz czasami gdzieś wyjść bo każdy z nas ma jakąś chęć przynależenia do jakiejś grupy
  • Odpowiedz
no ja bardzo lubię kuhwa uwielbiam siedzieć kuhwa SIEDZĘ SAM BO MAM #!$%@? ZERI ZNAJOMYCH TO JEST WSPANIAŁE W CHOJ


@tom44: #!$%@?, wykopki jak zwykle ze skrajności w skrajność, a środek nie istnieje XD jełopy
  • Odpowiedz
@madiksa: To normalne. Część ludzi #!$%@? od rzeczy i żyją tak jakby po omacku, gdzie proste czynności i decyzje sprawiają im problem, albo starają się te czynności podnosić do rangi nienaprawialnego problemu. Część nadaje na innych falach, inne priorytety w życiu. To męczy ;)
  • Odpowiedz
@madiksa Ja nie lubię jeść w towarzystwie.

Ludzie mnie uważają za dziwka pod tym względem bo odmawiam, spotkań w restauracjach i nie chodzę na te obiadki "integracyjne".

Słuchanie żucia i #!$%@? zębami o zęby psuje mi radość i smak posiłku.

A wszystko przez moją matkę xD Siedzenie koło niej przy obiedzie to męka. Ona nie gryzie jedzenia przy zamkniętych ustach... Ona #!$%@? dolną szczęką o górną z taką siłą, że w kuchni
  • Odpowiedz