Wpis z mikrobloga

@AnKow: Okej, to ja się czuję wywołany do tablicy. Co prawda nie miałem nigdy wpisanego, że moim hobby jest jeżdżenie samochodem. Miałem wpisane "lubię pojeździć nocą samochodem bez celu". Co w sumie było trochę kłamstwem, bo czasami ten cel miałem.
Zacznę od tego, że całkowicie hobbystycznie piszę o motoryzacji na małym portalu internetowym, głównie testuje samochody, fotografuje je i opisuje jak się sprawują w różnych warunkach. Oprócz tego pracuję na etacie,
@AnKow na miejscu samochodu można wstawić dowolną rzecz, to czy ta jazda samochodem jest interesująca to przecież sprawa subiektywnych odczuć i upodobań, których się nie wybiera. Podoba Ci się jakiś kolor, masz na to argument, żeby obronić, że to np. właśnie niebieski jest spoko a nie czerwony?
@AnKow: ogarnijta sie baby a nie tylko Netflix heh a tak na poważnie lubię jazdę autem bo daje mi wolność i mogę oderwać się od codzienności typu dom praca - wyszukuje np ciekawe miejsce i tam jade ,przy okazji podziwiając np krajobrazy to tak jakby powiedzieć po co siedzisz przed TV i oglądasz seriale czy grasz w gry , każdy ma swoje pasje ktora sprawia mu radoche
@AnKow: to jest hipokryzja mirkow, nie zrozumiesz.
dla nich netflix i podroze- gruba nudna locha,
ale "pilka nozna" - czyli ogladanie jak ktos gra xD, "jezdze bez celu"- no super intelektualne, albo "komputery"- czyli granie w gry dla dzieci lub zabijanki to juz hobby, przeciez hobby nie musi byc absorbujace, wymagac wysilku, nie trzeba gor przenosic tylko miec radoche.
Co zrobisz, nic nie zrobisz
mogłam sobie wpisać jazdę tramwajem w takim razie jako hobby xD dla mnie to brzmi tak samo jak jazda samochodem. zwyczajnie śmiesznie. już wolałabym wpisać "motoryzacja".
@AnKow:

Należę do tych którzy motoryzacje traktują jako hobby (nie jedyne), ale między innymi lubię jazdę samochodem dla samej jazdy.

Od razu mówię, nie każdy samochód daje mi przyjemność. Np. Seicento bez radia to była masakra.

Antystres, wspaniale mnie to wycisza. Jestem sam ze sobą, mogę oglądać miasto, ludzi dookoła mnie, lasy, łąki, krajobrazy, mega... Mogę sobie samemu posłuchać muzyki jakiej lubię korzystając z dobrego car audio. Jak mi się znudzi
@AnKow: Nigdzie się tym nie chwalę, ale zdecydowanie jazda samochodem jest moim hobby. Lubię pojechać bez celu, albo dłuższą drogą, odwieźć gdzieś znajomych, skoczyć na tor czy szkolenie z jazdy. Dlaczego nie mogę tego określić jako hobby?