Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się pewna blackpillowa historia która miała miejsce w wakacje 2018. Otóż mam kolege Janka (tak go nazwijmy na potrzeby historii gdyż jego prawdziwe imię jest strasznie przegrywowe, ale to jedyne co ma z przegrywa).Janek jest do bólu klasycznym Chadem-Oskarkiem tj. 190cm wzrostu, prosta linia włosów, szczęka, przypakowany bo jest trenerem personalnym XD). Zeszłego lata byliśmy grupką 4 osób (Ja, Janek i dwóch kolegów normików) nad Wisłą w Warszawie, pijąc alkohol jak typowe normixy. Obok nas stało dużo ludzi w tym grupka #rozowepaski 17-19 lat. Nagle jedna z nich zapytała Janka o fajke, on nawiązał z nią kontakt, pojechali uberem do jej chaty i się lizali do rana (Seksu nie było bo Janek mi mówił). Pewnie zapytacie... ehh, i cóż jest w tym blackpillowego? Czy to dziwne, że młodzi ludzie zagadują do siebie? Otóż moi kochani... Na kilkaset razy jak gdzieś wychodziłem z Jankiem, ZAWSZE to jego dziewczyny proszę o fajki... ZAWSZE to jego pytają o drogę... ZAWSZE to on zwraca ich uwagę, a nie ja czy inny nasz kumpel normik z grupy. Włąśnie to jest blackpillowe gdy widzę na własne oczy, jak uwagę samic ZAWSZE zwraca Janek - samiec najwyższej jakości w gromadzie dostępnych samców. Widziałem nie raz jak dziewczyny w klubie same do niego podchodzą i zaczynają rozmowę, a do mnie może kilka razy w życiu.
Dlatego zadaj sobie pytania:
Czy masz wrażenie, że pojawiasz się na radarze dziewczyn ZANIM, to Ty wyjdziesz z inicjatywą?
Czy kobiety nawet sporadycznie obdarzają Cię spojrzeniami? Kokieteryjnymi spojrzeniami? Spojrzeniami które sprawiają, że czujesz się dobrze? Spojrzeniami które sprawiają, że czujesz się wartościowym mężczyzną?
No właśnie...
To kobieta wybiera mężczyznę, a nie na odwrót...
Gdy podobasz się kobiecie, ona znajdzie sposób, żeby Cię o tym powiadomić. Brak sygnałów ze strony kobiet to też sygnał. Sygnał, że nie jesteś w jej typie. Sygnał, że nie jesteś na jej poziomie. Twój podryw to zniewaga dla niej. Kobieta może być 100kg wielorybem lądowym ale nawet ona nie stroiła się do klubu przez 2 godziny by być podrywaną przez beta-samca.
Pytanie za milion dolarów - Mam racje? Czy nie mam racji? ()
Każda porada odnośnie podrywu, udzielona przez Janka jest kompletnie bezwartościowa dla mnie, gdyż nie uwzględnia dysproporcji w wyglądzie między nami.
#blackpill #redpill #przegryw #tfwnogf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem
B.....W - Przypomniała mi się pewna blackpillowa historia która miała miejsce w wakac...

źródło: comment_3V0IRh4XVag523mNABSvpSPEpROiTI6G.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: To prawda w wieku 16-25 liczy się tylko wygląd i status wśród innych samców. Po tym okresie liczy się ogólny status społeczny, ilość kasy na koncie i wygląd też ale nie w takim stopniu jak wcześniej.
  • Odpowiedz
@steppenwolf90: Dlatego dla mnie ta teoria nie ma sensu, bo jesli to by była prawda to mielibyśmy 5 % związków. Sam mam kupe kumpli którzy wyglądają jak od puga oderwani, pryszcze , zakola , 165cm i mają dziewczyny i ciesza się zyciem. No ale dla wykopka to musi byc doopa 10/10 bo inaczej to siara
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Cala prawda jak mnie kobiety widza na ulicy, w sklepie czy gdziekolwiek indziej to odwracaja glowe z niesmakiem (ew patrza na podloge/na broszury sklepu/apteki w ktorym pracuja) albo nawet nie pojawiam sie na ich radarze bo jestem takim podludziem nawet nie wartym spojrzenia na mnie. A taki Chad sie popatrzy i maja mokro w ciagu 14ms i przyjemnosc z patrzenia na jego idealne proporcje jest stymulowana ciagle w ich glowach,
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Nie angażuję się w żadne ruchy kolorowopillowe, ale jedna rzecz która mnie zastanawia to fakt, że w niemal każdym badaniu o szczęściu które widziałem dominuje wniosek, że najwięcej szczęścia w życiu człowieka daje partner/rodzina. Jednocześnie żyjemy w czasach, w których ogromną uwagę przywiązuje się do wyrównywania szans i równych możliwości - natomiast głównie w aspekcie zawodowym/finansowym i głównie ze skupieniem na kobietach.

To co mnie zastanawia to fakt, że ewidentnie
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: W jakim wieku masz tych kumpli ? Bo to jest istotne, kobiety na rynku matrymonialnym swój szczyt osiągają w wieku 24-25 lat a później dramatycznie szybko on spada i to właśnie wtedy ci faceci z niższej półki mają szanse.
  • Odpowiedz
@janmazoch: Na przechodzone modele, które będą z nimi tylko dlatego, że same zaczynają się sypać i których rzucą/ zdradzą gdy tylko jakiś chad wykaże nimi zainteresowanie. Brać taką to proszenie się o kłopoty...
  • Odpowiedz