Wpis z mikrobloga

@Remigiusz_Mroz szanuję i dziękuję za Forsta, w formie audiobooka bardzo uprzyjemnił mi życie, a długie trasy z nim nie pozwalały na wyjście z auta po dojechaniu do celu, chciałem wiedzieć co będzie w kolejnej sekundzie przygody więc często siedziałem w aucie pod domem w oczekiwaniu..po stokroć dzięki za te pozytywne emocje, teraz lecę z Chyłką ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Remigiusz_Mroz: Skorzystam z okazji i wyrażę krótką opinie, czytałem ostatnio "Chór zapomnianych głosów". Pierwsze pół książki mega, co chwila jakiś plot twist, ale od połowy mam wrażenie, że trochę Pan się zagubił we własnej wizji:


Poza tym czytało się przyjemnie, w sumie poleciłem książkę paru znajomym.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Remigiusz_Mroz: Super! Osobiście mam 2 pytania odnośnie serii z komisarzem Forstem (Frostem - Mrozem - Mróz? Czy stąd wzięło się owe nazwisko? To jest pierwsze. Drugie dotyczy fabuły, więc jeśli ktoś nie czytał/słuchał proszę o zmianę kanału, a sam nie napiszę też szczegółów, żeby przypadkiem nie psuć emocji nowym "forstowiczom" ;-) Mianowicie: Po ucieczce z Czarnego Delfina do Polski Forst odbył długą drogę do Ambasady (z pomocą poznanych "przyjaciół") która okazała