Wpis z mikrobloga

@Remigiusz_Mroz: Jest w planach więcej seriali pokroju "Chyłka"? Jakby nie patrzeć, polska scena serialowa kuleje i naprawdę ciężko znaleźć coś sensownego, poza HBO to naprawdę nikt nie produkuje nic ciekawego a produkcja TVN jednak miała jakiś poziom i przyjemnie się to oglądało.
  • Odpowiedz
@EvilToy: chyba Ty nie czytasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) inna sprawa, ze pisane seryjnie książki do kupienia na wieszakach to ciężko nazwać literaturą. więc o czym tu i z kim gadać. przy okazji przypominam jak pan Mróz tłumaczył dlaczego mirko nazywa się mirko
  • Odpowiedz
@Remigiusz_Mroz: jeszcze żadna seria książek nie wciągnęła mnie tak jak Chyłka. Lubię i szanuję, ale przy tej ilości książek i takiej dbałości o szczegóły posądzał bym Pana o bycie robotem, lub grupą pisarzy, bo nie jestem w stanie wyobrazić sobie, że przy tym tempie wydawniczy ogarnia to jedna osoba.
  • Odpowiedz
@Remigiusz_Mroz kto jest większym grafomanem, Ty, czy Pilipiuk? Bo o ile przez bełkot Andrzeja umiem przebrnąć, to przez Twój, wybacz, nie dałem rady. A statystyczną średnią polaka (1 książka rocznie) zaliczam dziennie (gdy mam wolne) lub w dwa-trzy dni (gdy pracuję), bo nie umiem sobie wyobrazić życia bez czytania.
  • Odpowiedz
Oho, już się zaczyna „a kto to jest?”. Akurat pan Mróz nie ma nic wspólnego z literacką paszą, jakiej pełno w empikach i trochę wstyd nie znać przynajmniej nazwiska.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Caleb88: cumplu, jest tyle książek na rynku i autorów, że wstyd to żaden wstyd nie znać współczesnego autora. Ja na przykład czytam nudne książki tematyczne i rzadko sięgam po inne.
  • Odpowiedz
@Caleb88: nie no weź, przecież to takie fajne - dowalić komuś. A komuś znanemu? Tym lepiej. A jak dowalić komuś znanemu? Zadając śmieszne pytanie "kim jesteś?". Pierwiastek nosacza ma się dobrze w polskiej krwi i na mirko wcale nie jest inaczej.
  • Odpowiedz