Wpis z mikrobloga

Siemka!
Orientujecie się może, czy w Media Expert skanują numer seryjny sprzedawanych produktów?
Bo kupiłem tv od nich w sklepie online, teraz ten sam tv jest na promocji. I planuję kupić drugi w promocji i zwrócić go jako ten pierwszy (przed promocją).
A pudełka różnią się tylko numerem seryjnym. Kod kreskowy artykułu jest ten sam.
#mediaexpert #promocje #cebula #janusze #zwrottowaru
  • 20
Ja #!$%@?ę, co jest w tym złego, że OP chce zwrócić nieużywany sprzęt, aby kupić go ponownie w promocji oszczędzając w ten sposób 300-400 złotych?


@blunch: oczywiście, że nie ma nic w tym złego, to jest po prostu ekonomia, a tutaj nie ma zmiłuj. Tym bardziej, że OP tak naprawdę chce oddać nowy sprzęt na podstawie starego dowodu zakupu.

Sam tak kiedyś z robiłem w Leroy z jakąś lampą. Kupiłem za
@blunch: to, że potem jest płacz na wykopie że ktoś kupił sprzęt jako nowy a zły sklep wysłał mu towar ze śladami użytkowania. Przyszły nabywca będzie miał problemy jeżeli zakupi sprzęt z przedłużoną gwarancją, bo sklepy wtedy najczęściej spisują numer seryjny do dokumentacji z pudełka, a gwarant nie uzna gwarancji jeżeli klient potem zgłosi się z awarią ze sprzętem z innym numerem seryjnym.