Wpis z mikrobloga

@czynastolatek: Dalej manipulujesz - nigdy nie powiedział słów z twojego cytatu.

Powiedział "Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie."

"Mówiąc o „karaniu za homofobię” Krzysztof Śmiszek nie wymyśla więc żadnego nowego przestępstwa. Odnosi się po prostu do braku „orientacji seksualnej” w katalogu cech chronionych wymienionego w artykule 256 i 257 kodeksu karnego.

Nie jest to żaden wymysł,
Zabić #!$%@? tych ludzi odnosi się do rodzica który broni swoje dzieci przed przymusowym gwałtem na psychice jakim są lewicowe standardy edukacji seksualnej.

Lewica na przykład powołuje się na standardy edukacji seksualnej WHO.

Tak się składa że przeczytałem dokument WHO o standardach edukacji seksualnej i główne założenia to:
od urodzenia, przyjemność, pod przymusem.

Szeroko rozumiane zdrowie seksualne jest wprost wskazane jako drugorzędne.
Opóźnienie inicjacji seksualnej jest uznawane za nieistotne.
Edukację na temat
@czynastolatek: Obrazek pokazuje to o czym mówi. Dokładnie powiedział: „Sułtan Brunei chciałby wprowadzić kamienowanie za stosunki homoseksualne. Ja taki radykalny nie jestem, ale jeśli ktoś wystąpi z liberalnym projektem batożenia to wtedy zastanowimy się”

Jeśli dla ciebie "wsadzimy do więzienia każdego, kto nas nie lubi" a "homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie." oznacza to samo, to współczuję. Nie dziwię się tego,