Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, póki nie zawrzecie małżeństwa, to lepiej nie uprawiajcie seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: program nauczania zajęć WDŻ dla klasy 8 szkoły podstawowej (jedyny zatwierdzony przez MEN), tutaj PDF: https://www.ksiegarniarubikon.pl/file?tos=66&lngId=1&id=267

Przy okazji ciekawostka: w programie nauczania WDŻ temat przemocy seksualnej pierwszy raz pojawia się dopiero pod koniec 1 klasy liceum (program dla 1 liceum do pobrania tutaj: https://www.ksiegarniarubikon.pl/file?tos=66&lngId=1&id=272, lekcja 16/17, str. 25)

#bekazprawakow #bekazkatoli #edukacjaseksualna #neuropa #4konserwy
R187 - Pamiętajcie, póki nie zawrzecie małżeństwa, to lepiej nie uprawiajcie seksu ( ...

źródło: comment_MwbqyLWzq0iPLvc5pO7SMLPmnQJsAMW2.jpg

Pobierz
  • 17
@R187 Lekcja nr. 10 to akurat prawda, prezerwatywy nie chronią przed wszystkimi chorobami przenoszonymi droga płciową, więc abstynencja jest najlepsza metodą
abstynencja jest najlepsza metodą


@Bolek122: Abstynencja jest tak samo najlepszą metodą na uniknięcie chorób przenoszonych drogą płciową jak niewychodzenie z domu jest najlepszą metodą uniknięcia potrącenia przez samochód, jednak w praktyce często mało realną. Lepszym rozwiązaniem jest monogamiczny stały związek z osobą przebadaną pod kątem STD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Bolek122: w sensie, to co mówisz, to jest prawda i ciężko temu zaprzeczyć, ale nie jest to żadne rozwiązanie problemu.

Małżeństwa w wieku 18-20 lat to szaleństwo, 30 to taki w miarę ok wiek.

Miałem pisać "wyobraź sobie abstynencję do 30 roku życia", chyba zapomniałem gdzie jestem xD


@R187: mnie to juz ani nie dziwi ani nie rusza. No pok*wione debile swietoje*iwe walcza z nauka, efukacja i ludzkim rozsadkiem by wpychac innym swoja skrzywiona "kościółek-approved" moralność i logikę. Co tu nowego? Jak ktos ma wiecej niz dwie szare komórki to widzial to juz wczesniej. Zabetonowani dalej beda wysypywac gruz z mord ile razy sie odezwą.

W tym momencie dziwienie sie dzialaniom pisu to jakby dziwic sie ze bloto wszedzie
@R187:
A mnie rozbawił fragment :
"ma pełną wolność decydowania o swoim życiu"

z wyjątkiem:
-przyjmowania substancji na jakie się ma ochotę,
-zawierania związków partnerskich z wybraną osobą (oczywiscie gdyby ta druga osoba się na to zgodziła)
-nie korzystania z firmy "ZUS" mającej wszelkie znamiona wału finansowego

i pewnie jeszcze by się pierdyliard podobnych rzeczy znalazło :D ale tak pozatym to faktycznie pełna wolnosc. Wiem, ze w domysle chodzi tu o