Wpis z mikrobloga

@dx_xc1: @clsnm: i te cyliczne audycje o wielkich przełomach i odkryciach w warsztacie Taratajcio.
- "Janie, to niesamowite. Silnik sam się kręci, bez dodatkowej energii! Jak to działa?"
- "Nie wiem, ale #!$%@?. No sam widzisz, nie rozumiem jak, ale działa. Wystarczy przyłożyć dipol do kabla i uziemić. Odkryłem to przypadkiem tworząc nową wersję nunczaka"
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(
@Hand_Solo moim zdaniem ten taratajcio to dobry cwaniak. Ja bardziej pamiętam jak on nad wszystkim pracował i był już blisko ale nigdy niczego przełomowego nie pokazał. Tak samo jak tajnych ruskich dokumentów gdzie to wszystko było niby zapisane... Ale sklep działa a od Marka się odciął...
@To_ja_moze_pozamiatam: Taratajcio to jest kolejny zimny #!$%@? w tym ezoświatku. Miły dzidzia, ktory sobie majsterkowal w garazu zamienił się w chciwego dziada, który sprzedaje niedziałające badziewie za gruby hajs. Na stronie ceny z kosmosu i adnotacja, ze sprzęt nie służy do leczenia. Gardzę takim żerowaniem na nadzei.
Jak z Markiem nagrywał, to bylo śmieszne. Jan pokazywał te swoje odkrycia, a Marek oczarowany cieszył sie, że takie cuda moze relacjonować.