Wpis z mikrobloga

Przypominam, że według przecieków, które trailer w dużej mierze potwierdził:


Jestem osobą, która lubiła i TFA i TLJ, ale to jest już zbyt wiele nawet dla mnie. Byłam nastawiona pozytywnie, ale teraz nawet nie kupuję biletu, czekam na spoilery, jeśli to się nie sprawdzi, dopiero wtedy pójdę na ten film.

#starwars
  • 13
  • Odpowiedz
@Ketoprofen tfa jeszce uszło, tlj to zapychacz w którym uważam nic się nie wydarzyło znaczącego i jest z dupy ale to co mają zaserwować teraz? Kpina #!$%@?. Dobrze że przecieki się potwierdziły, nie dam im grosza za ten film. Czekam na Mandaloriana.
  • Odpowiedz
cała historia Anakina jest spuszczona do ścieku, jego śmierć była na marne


@Ketoprofen: Po pierwsze - przed resetem kanonu Palpatine również nie umarł w VI części, co więcej na chwilę nawet nawrócił Luka na ciemną stronę. Po drugie - śmierć Anakina nie była na marne, bo rozpad Imperium zawdzięczamy nie tyle co zwycięstwu na Endorze co stracie dwóch najważniejszych osób - Vadera i Imperatora. Gdyby Vader nie zdradził, to nawet mimo
  • Odpowiedz
@Ketoprofen: wzruszyła mnie twoja historia, ale nawet jeśli leaki się sprawdzą to nie mamy całości jak to będzie wyglądało, a poza tym wizualnie film jest po prostu genialny, więc dla tego samego pójdę do kina
  • Odpowiedz
@Konkol: oby było lepiej na ekranie, bo na razie słabo to wygląda. Spodziewałam się, że trailer pokaże, że przecieki to bzdury, ale ¯\_(ツ)_/¯ To że fajnie wszystko wygląda wizualnie nie wystarcza imo. Sam akt I i II filmu z przecieków mi się podoba, ale akt III to dla mnie no-go.
  • Odpowiedz
i będę szkalował gdziekolwiek jestem


@Cointreau: To fajne masz życie. Jak mi się nie podoba jakiś film, to go skrytykuję, a później idę obcować z tym, co mi się podoba. Nie marnuję życia na urządzanie krucjat na film fantasy xD Ale ja jestem normalny.
  • Odpowiedz
@Konkol: ale przewidział też rzeczy nie z trailera związane z marketingiem. Koleś niestety jak na razie wygląda bardzo legitnie. Cóż, za 2 miesiące będzie wszystko wiadomo.
  • Odpowiedz