Wpis z mikrobloga

cała historia Anakina jest spuszczona do ścieku, jego śmierć była na marne


@Ketoprofen: Po pierwsze - przed resetem kanonu Palpatine również nie umarł w VI części, co więcej na chwilę nawet nawrócił Luka na ciemną stronę. Po drugie - śmierć Anakina nie była na marne, bo rozpad Imperium zawdzięczamy nie tyle co zwycięstwu na Endorze co stracie dwóch najważniejszych osób - Vadera i Imperatora. Gdyby Vader nie zdradził, to nawet mimo
@Ketoprofen: wzruszyła mnie twoja historia, ale nawet jeśli leaki się sprawdzą to nie mamy całości jak to będzie wyglądało, a poza tym wizualnie film jest po prostu genialny, więc dla tego samego pójdę do kina
@Konkol: oby było lepiej na ekranie, bo na razie słabo to wygląda. Spodziewałam się, że trailer pokaże, że przecieki to bzdury, ale ¯\_(ツ)_/¯ To że fajnie wszystko wygląda wizualnie nie wystarcza imo. Sam akt I i II filmu z przecieków mi się podoba, ale akt III to dla mnie no-go.
i będę szkalował gdziekolwiek jestem


@Cointreau: To fajne masz życie. Jak mi się nie podoba jakiś film, to go skrytykuję, a później idę obcować z tym, co mi się podoba. Nie marnuję życia na urządzanie krucjat na film fantasy xD Ale ja jestem normalny.