Wpis z mikrobloga

Network Engineer - Katowice
Wymogiem jest min. 2 lata doświadczenia z routerami, switchami. Mile widziane certyfikaty w tym obszarze oraz doświadczenie z Cisco.
Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą, stawka do uzgodnienia na spotkaniu (można podać swoje oczekiwania), są otwarci na propozycje.
Firma ma wiele benefitów, nie ma nocek ani dyżurów.
Chętnych zapraszam na priv.

#katowice #pracait #damprace
  • 73
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1090
@Oto_ja: jaki jest sens takiego ogłoszenia bez żadnej wiedzy o stawce. Żadnej. Nawet nie ma nazwy pracodawcy żeby móc coś podejrzewać.
  • Odpowiedz
@Oto_ja: przypal podawac ogloszenie bez hajsu bo np ja bym sie zglosil ale mi sie nie chce łazić na rozmowy żeby ogarniać ile dostane hajsu(bo prawdopodobnie nie zaproponujecie więcej niż mam teraz)
  • Odpowiedz
@Ryonnen: @BajerOp: @thorne_forrester: nie trzeba, generalnie nigdzie, absolutnie nigdzie nie mam z tym problemu, tylko na wykopie. Każdy z kim rozmawiam i przedstawiam sytuację rozumie, jest poinformowany o nazwie firmy, nie ukrywa ile chce zarabiać itd. Tylko tutaj aj waj sraj! Nie ważne czy widełki były bardzo atrakcyjne czy nie, nigdy mi nic tutaj nie dały. Pisałam zawsze z szacunku do Was, jeśli tylko miałam taką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 247
@Oto_ja: nie musisz do tego podchodzić z takimi emocjami, widzę, że jak możesz to podajesz stawki.

Nie mniej jednak uważam, że brak podania stawki jest karygodny.

Tobie też bardzo daleko do najmądrzejszej osoby na świecie ¯\_(ツ)_/¯

Ból dupy jak siemasz.
  • Odpowiedz
@Oto_ja: przecież jak chcę zarabiać 11k brutto, to szkoda mojego czasu na ofertę za 4k brutto, a jak #!$%@? umiem, to możliwe, że niepotrzebnie będę zawracał dupę (i tracił swój czas), bo szukacie specjalisty za 2x większą kasę. Myśl trochę.
  • Odpowiedz
@kipowrot: Ty swoje a rzeczywistość swoje. Nie będę się wypowiadała na drugą część Twojego zdania, bo długo by opisywać. Może Ty tak podchodzisz i chwała Ci za to - jesteś w mniejszości.
A co do 4k i tym podobnym - za takie stawki żadna firma się nie weźmie bo to z góry stracony czas na szukanie kandydata, myśl trochę.
  • Odpowiedz
@Oto_ja: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak serio, to widzę że pracujesz w jakiejś firmie rekrutacyjnej albo HR i wrzucasz regularnie ogłoszenia.
Do Ciebie żadnej pretensji nie ma, narzekam(y) na brak widełek, bo czasami faktycznie stanowisko pasuje dobrze, chcesz aplikować, spełniasz wymagania, a potem okazuje się, że zmarnowany czas bo chcą Ci dać mniej niż teraz zarabiasz, a żeby dojść do tego trzeba było wypełnić X gównotestów,
  • Odpowiedz
A co do 4k i tym podobnym - za takie stawki żadna firma się nie weźmie bo to z góry stracony czas na szukanie kandydata, myśl trochę


@Oto_ja: a skąd mamy wiedzieć, że firma ma takie podejście?
Niestety ale moja kryształowa kula poszła do serwisu, bo mi numerów lotto nie pokazuje. Więc zgadywać, że randomowe ogłoszenie na wykopie, jest od firmy, która ma podejście do potencjalnego pracownika poprawne, może mi
  • Odpowiedz