Wpis z mikrobloga

Beka z tych co boja szpiegowania podsluchiwania itd
Na świecie jest 7 miliardow ludzi, i ktos akurat wybierze jakiegos randomowego Debila zeby go szpiegowac? A nawet jak tak to co mu to da? Dane jakiegos wykopka?
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SirRoger: w dzisiejszych czasach to i nie schiza tylko tak zwana big data i masowa inwigilacja przez duże korpo. Po co? Bo każdy ogląda reklamy i najlepiej żeby po tych reklamach następowała sprzedaż ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@davidoff_OB: przeciez tez tak dzialaja algorytmy w G Photos - wpiszesz cat to ci znajdzie koty lub cos wygladajacego jak koty. Juz nie mowiac ze mily pan z Gmail ktory podgladal mi poczte, gdy mi znajoma wyslala nudesa do gory do nogami to na pelnym oknie otworzyl sie prawidlowo :}
  • Odpowiedz
@PanHagrid: robiłem kiedyś z kumplem test, przez kilkanaście minut gadalismy o pistolecie na klej na gorąco, taki przedmiot którego nie dało się w żaden przypadkowy sposób do nas przypisać i d--a. Nie było reklam xD
  • Odpowiedz
@SirRoger
A Big Data na 7 miliardów ludzi nie dają możliwości?
A skąd wiesz, że nie będziesz kiedyś kimś istotnym? A skąd wiesz, że jakiś młodociany haker z Nigerii nie będzie chcial od ciebie 1000 euro w zamian za nieupublicznienie filmu jak marszcczysz Freda twojej mamie?
  • Odpowiedz
wybierze jakiegos randomowego Debila zeby go szpiegowac


@SirRoger: No przecież szpiegują wszystkich, nikt nikogo nie wybiera. Czy ciasteczka i inne techniki są kierowane na wybrane osoby? Masówka i elo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SirRoger: Tutaj nie rozchodzi się o to, że 'przecież nie mam nic do ukrycia' tylko, że każdy człowiek powinien mieć prawo do swojej prywatności tak samo jak i do wolności słowa.
  • Odpowiedz
@SirRoger to nie filmy o nazistach teraz filtrowaniem danych w sieci zajmują się po prostu boty mające skrypty włączające się przy wyłapaniu konkretnych wcześniej ustalonych słów. Nikt nigdy nie byłby fizycznie wstanie przerobić takiej ilości ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz