Wpis z mikrobloga

#zalesie Można powiedzieć, że dałem sb uciąć rękę i k---a nie mam ręki. Przez rok kiedy moje życie zmieniło się o 180 stopni i musiałem z życia studenta zająć się biznesem i rodzinnym majątkiem zaufałem dziewczynie która była we mnie obsesyjnie zakochana. Najlepsze , że o tym nie wiedziałem, aż do momentu ataku z użyciem noża na moją osobę. Wtedy dowiedziałem się o jej śledzeniu przez pewien czas oraz popełniłem wielki błąd i zaufałem jej. Przez ponad rok czyli no powiedzmy od sierpnia 2018 czyli na 2 miesiące przed decydującym momentem w moim życiu starałem się z nią widywać. Trwało to trochę ponad rok i jak okazało się zależało jej tylko na moim wyglądzie oraz późniejszych wyjściach czy to do drogiej restauracji w wawie czy to weekendu nad morzem (dosyć dużo wspólnych wyjazdow/ mniej więcej co 2 tygodnie oczywiście ja naiwnie ponosiłem 100% kosztow) . Kiedy postanowiłem, że ona też musi coś dać od sb stwierdziła , że da mi bana na #serduszkowanie i powiedziała, że teraz kiedy złapałem te 30 kg to jestem obleśnym potworem i że nie chce mnie znać. Mimo że parę minut wcześniej mało co na to wskazywało gdyż udawała milutką. Zarzucilem jej, że nie mogę z nią porozmawiać na żaden ambitny temat , czy to geopolitykę ,prawo, (które noo już nie studiuje właściwie gdyż musiałem wybrać co jest ważniejsze tj. studiowanie kierunku ludzi z kijem w dupie czekając na pracę niczym w Suitsach oraz Wielki wyścig korposzczurow , bądź zajęcie się dosyć sporym gospodarstwem i działalnością i wyprowadzenie na prostą z pewnych zobowiązań . Tak więc pracuje codziennie tam, gdyż wszystkie obowiązki po śmierci taty spadły na mnie i mamę. Jeszcze rok temu było dosyć dużo zwierzaków i dla kogoś kto z rolnictwem i zwierzętami nie miał wiele wspólnego ( trzymanie pod kloszem w stylu ucz się ucz kiedyś coś tam osiągniesz nie musisz zajmować się gospodarstwem itd). Masa budynków do naprawy itd no mniejsza z tym ... Musiałem złapać trochę masy gdyż nie miał siły nawet aby prowadzić pełen wózek czy to silowac się z rocznym ogierkiem. Każdy wolny czas poświęcałem właśnie jej gdyż błędnie myślałem, że zależy jej na czymś więcej ( ciągle to mówiła). Jednak niestety potrzebowała CHADA JAK WIDAĆ, a kiedy przestałem dobrze wyglądać to po co niby mam być jej potrzebny ... Jak doczytałeś/aś do końca to gratuluję wytrwałości i dziękuję czasami trzeba tu się wygadać na wykopie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach