Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

nie od dziś wiadomo, że na stacjach benzynowych najważniejsza jest… kawa. Na naszych stacjach kawa leje się strumieniem niemal tak szerokim jak wysokooktanowa benzyna. Każdy ze zmotoryzowanych Mirków pewnie o tym wie. Chcielibyśmy jednak podzielić się z Wami kilkoma faktami, które mogą nie być, aż tak oczywiste:

1. Co roku sprzedajemy 14,5 mln litrów kawy - to więcej niż 4 pełne baseny olimpijskie!
2. Oprócz tego, sprzedajemy też 5 mln litrów mleka - wszystkie pochodzą od polskich krów. Do jego wytworzenia potrzeba około 500 krów.
3. W każdej minucie na stacjach ORLEN sprzedawane są 93 kubki kawy!
4. Nasze kubeczki powstają z papieru pochodzącego z certyfikowanych źródeł!
5. ORLEN to największy dystrybutor kawy #fairtrade w Polsce. Termin Fairtrade jest używany dla określonego systemu certyfikacji i oznaczania produktów Sprawiedliwego Handlu zarządzanego przez Fairtrade International.

Jeśli chcecie poznać więcej mniej i bardziej istotnych ciekawostek o naszej działalności - śledźcie nasz wykopowy profil i hashtag #orlenuczy

Czołem!

#kawa #orlen #ciekawostki
Pobierz orlen_lite - Cześć Mirki i Mirabelki,

nie od dziś wiadomo, że na stacjach benzynow...
źródło: comment_fK4LeCtN3oAExdi72vqSA2xrPjeCosG5.jpg
  • 245
@orlen_lite Poprawcie w aplikacji Orlenu system odbierania kuponów po zatankowaniu i dokonaniu płatności kodem QR. Pojawia się kupon i odlicza 60min na dokonanie zakupu np. kawy za 50%, problem taki, że przypadkowe zamknięcie tego okienka uniemożliwia jego wykorzystanie. Powinien się pojawić w zakładce kuponów na ten czas, a nie że idę do kasy, a kupon mi się zamknął i nie mam jak do niego wrócić...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orlen_lite: wydaje mi się, że na stacjach benzynowych najważniejsza jest benzyna, ale może żyje w innym świecie.

@RicardoMilos: hot dogi są najważniejsze i karty na punkty. Żebyś mógł stać w kolejce, zamiast szybko zapalcić za paliwo, czekał aż koleś przed tobą skończy dyktować dane do założenia karty Vitay
Jakoś ze dwa lata temu zmieniliscie kawę. Obecnie nie da się jej pić, siki. Szkoda, bo od zawsze dłuższa podróż kojarzyła się z hotdogiem i pyszna kawą (bo taką mieliscie) na drogę.