Wpis z mikrobloga

Najlepsze ćwiczenia na klatę? Nie chodzi mi o wyrobienie siły ale o sam wygląd. Aktualnie robię 4x10 80proc możliwości na płaskiej do tego rozpiętki i czasem jakaś maszyna wpadnie. Co poprawić, co dodać (òóˇ)?
#mikrokoksy #silownia
  • 18
  • Odpowiedz
chodzi mi też o środek klatki głównie


@Hanys354: Po prostu rozbuduj klatke to i srodek bedziesz mial, nie masz klaty to i nie masz srodka, nie da sie srodka samego rozbudowac
  • Odpowiedz
najlepsze ćwiczenia to ławka prosta i pompki na poręczach, lepiej robić na normalnych ciężarach maszyny izolują co nie jest do końca dobre bo zaangażowanie pobocznych mięśni jest pożądane szczególnie na początku przygody z siłownia.

Jak chcesz się pobawić to spoko ale Np skos dodatni angażuje barki wiec trzeba robić to umiejętnie, skos ujemy ma krótki zakres ruchu także tu płaska moim zdaniem wygrywa

Nie ma czegoś takiego jak środek klatki ludzie pierdoła
  • Odpowiedz
@albi2123: ale on chce hipertrofii.
Jak ma długie łapy, to może sobie #!$%@? wl i dipsy i gówno mu z tej klatki urośnie. Wiadomo, że powinno to być w planie, na początku, ale kilka dobrych serii, a potem pełne skupienie na wyższej objętości na hammerach, a na deser rozpietki.
  • Odpowiedz
@Skogyr: ale gość mówi o fbw ty mi się wydaje ze bardziej split skoro mówisz o większej ilości seri a dipsy co prawda zależą od dobrego ułożenia wiec tutaj jest różnie
  • Odpowiedz
Ale tak prostując z jednej strony hammery są ok bo nie #!$%@? ruchu będzie łatwiej z 2 nie ma tej statyki która wyrobi mu sztanga, DOBRY pomysł na jakimś push pull bo angażuje mu górę klaty, ale przy fbw gdzie robi sb te 3-4 serie na klatę Nie ma co.

Z pompkami na poręczach w sumie #!$%@? bo i trzeba mieć już sily więcej i umieć się ułożyć żeby to szło na
  • Odpowiedz