Wpis z mikrobloga

@Logytaze: @sebameba: Nie wiem czy jest wychowawcą w szkole, może mu chodziło o jakieś inne zajęcia. Co do filmu to oczywiście tam w komentarzach, że infantylne historyjki dla 13 latek i wgl. Nie wiem czego oni oczekują po filmie na YT. @rezyserzycia jak dla mnie w tym filmie przedstawił to jak to wygląda w dodatku poruszając najbardziej dotkliwy problem - akceptacja rodziny - bo przyjaciół to sobie możesz zmienić, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stefan_pmp: a później gdzie moje piniondze za ciężka pracę w szkole.

@SquirrelsCanFly: ale niech tylko reżyser zrobi (albo zrobił, nie wiem, nie oglądam) o powstaniu warszawskim czy o Kościele katolickim (ofc tylko w samych superlatywach) to już nie będzie problemu.
@GoplanaLodz: O kurcze to gdzie do szkoły chodziłaś i ile masz lat? Ja pamiętam, że w 1 gimnazjum (2010 - 11 rok) miałem na WDŻ o tematach LGBT (no wtedy nie nazywane "LGBT", ale o orientacji seksualnej czy nawet temat transseksualizmu był poruszony) i zawsze babka nam to raczej w pozytywnym świetle, nie jako jakąś chorobę.
@SquirrelsCanFly: A czy przypadkiem ten wpis nie jest tak niefortunnie skonstruowany, że rozumie się go na opak? W sensie, że on jest zaskoczony ale pozytywnie tym, że Reżyser nakręcił ten film a jest przerażony sytuacjami z którymi spotykają się homoseksualiści?