Wpis z mikrobloga

nie wiem czemu na sile probujesz udowadniac jakies zmyslone teorie o nowoczesnych urzadzeniach padajacych po roku ¯_(ツ)_/¯


@MirekWyznajeAnonimowo: bo to nie są zmyślone teorie?

w calym swoim zyciu nie zdarzylo mi sie zeby wymienione przez ciebie urzadzenia zepsuly mi sie po roku


@MirekWyznajeAnonimowo: dowód anegdotyczny.

Szybsze psucie się obecnych urządzeń to jest fakt i nie ma tu nawet o czym dyskutować. Jasne, trafisz na urządzenia, które będą latami działać, ale
Szybsze psucie się obecnych urządzeń to jest fakt i nie ma tu nawet o czym dyskutować. Jasne, trafisz na urządzenia, które będą latami działać, ale inna osoba trafi na takie samo, które padnie po roku bo akurat będzie zastosowana jakaś inna część or sth.


@Krupier: dobrze. ale bardzo prosze. pokaz mi dzialajaca przez 30-40 lat radziecka kuchenke mikrofalowa. bo na razie porownujesz siermiezne urzadzenia, ktore nawet chinskiej produkcji beda dzialac dekadami,
Ogólnie ta konstrukcja młynka była strasznym gunwem. Z racji tego, że silnik jest pod spodem nie potrzebnie podgrzewa mieloną kawę, sam proces "mielenia" też jest do dupy, bo bardziej kawę grzeje niż mieli przez co jest w smaku do dupy, no ale cóóódowny młynek bo działa. Dla tych co mają proponuję obejrzeć czy miska nie jest wytarta, bo skrzywione ostrze produkuje kawę z wkładką aluminiową.


@wypokowy_expert: ja uzywam od lat zarnowego,
@Wdical: mam taką, zgubiła się pokrywka to zasłaniam wieczkiem po musztardzie. Trzeba było też włącznik wyprowadzić na zewnątrz. Mieliłem za jej pomocą węgiel drzewny, dalej działa i służy doskonale :)
@Krupier: a ty dalej swoje i nie rozumiesz o czym pisze. urzadzenie, ktore pokazales jest na tyle PROSTE w swojej konstrukcji, ze tu nie ma sie co psuc. nie jest zadnym osiagnieciem, ze ma 40 lat i dziala. jako kontre podajesz mi przyklad mikrofalowki, ktora ci buczy. nie widzisz komizmu tego porownania, naprawde? znajdz mi radziecka mikrofalowke ktora ma 40 lat i dziala :) oczywiscie, ze wspolczesne urzadzenia zepsuja sie wczesniej
@MirekWyznajeAnonimowo: geez, czepiłeś się tej mikrofalówki jak rzep psiego ogona. Czytaj całe moje wpisy, a nie tylko wyrywaj z kontekstu.

I co mi po tej energooszczędności skoro urządzenie #!$%@? się zaraz po gwarancji i będę musiał kupić nowe? Super oszczędność bulwo!

Reklamowałem niedawno super duper zmywarkę. Zwrócili kasę, kupiłem nową - ma tą samą wadę. Hurra, nowa technologia taka super.

Kończę, wiesz lepiej, nie chce mi się tego ciągnąć.
geez, czepiłeś się tej mikrofalówki jak rzep psiego ogona. Czytaj całe moje wpisy, a nie tylko wyrywaj z kontekstu.

I co mi po tej energooszczędności skoro urządzenie #!$%@? się zaraz po gwarancji i będę musiał kupić nowe? Super oszczędność bulwo!

Reklamowałem niedawno super duper zmywarkę. Zwrócili kasę, kupiłem nową - ma tą samą wadę. Hurra, nowa technologia taka super.

Kończę, wiesz lepiej, nie chce mi się tego ciągnąć.


@Krupier: no dobra,
@Wdical: Polecam, mam młynek do pieprzu komunistycznej produkcji. Mój stary napieprzał w niego młotkiem (próbował naprawić choć nie był zepsuty), kilka razy został upuszczony z wysokości na kafelki i nadal nie ma na nim śladu uszkodzenia.