Wpis z mikrobloga

@LazyInitializationException @Damasweger: Konfrontacja jak konfrontacja. Zrobiona z ciekawości pojedynczego wyniki. Wiadomo, żeby miała sens powinno się próbę powtórzy kilkakrotnie, ale pewne wnioski można z tego wysnuć na upartego. Mnie również wynik MPK zaskoczył i tak jak mówisz musiał to być jakiś pech, bo nie chce mi się wierzyć, że faktycznie 40 min prawie zajęło przejechanie tej trasy.

@Student_AWAS: W filmie jest zaznaczone, że rowerzystka się zagubiła, więc możliwe, że przyjechała
@Darth_Gohan: Jak się uprzesz to jest gdzie postawić auto tylko za jaką cenę. Szkoda tylko, że przed Iglicą, przy kolumnach jest wydzielone miejsce gdzie spokojnie można by było zorganizować parking na jakieś 10-20 samochodów, ale po co lepiej zagrodzić teren.
@Domciu: well tylko by gorzej wyglądała Iglica więc tu akurat się zgadzam żeby tam miejsca nie było. Zresztą jaka zadyma tam by była przy imprezach masowych. Co do 40 minut tej trasy. W sumie może się zdarzyć. Jak coś akurat zwieje plus 2 x motorniczy nie zdąży na światła to się chwila robi. Najgorzej że takie porównania to wcale nie ejst jakaś wielka ściema. Na niektórych kierunkach może wyjść jeszcse gorzej.
@Darth_Gohan: Co nie zmienia faktu, że na jedynym takim przejeździe nie można twierdzić, że MPK faktycznie taka trasę pokonuje w takim czasie. Potrzeba większej próby.
Zadyma? Nie sądzę, kiedyś w tym miejscu jak dobrze pamiętam był parking i nie było tragedii, a każdy co ma trochę oleju w głowie wiedząc, że w rejonie odbywa się jakaś grubsza impreza to i tak wybierze inny środek transportu niż własne auto ;)
@Domciu: No właśnie nie każdy. Jaha większa próba by się przydała ale tak jak mówię. Są trasy że będzie to wyglądało to jeszcze gorzej są trasy, że MPK wygra niewiele. U mnie 16 przegrywa z rowerem o 14 minut jak dolixzysz czas wyjścia z domu.
@Darth_Gohan: Masz rację, że każda trasa będzie inna, z tym nie ma co polemizować. Jestem ciekaw jakby to rzeczywiście wyglądało na innych trasach i z większą ilością prób ;)
@Domciu hmmm Google Maps teraz pokazuje 17 minut więc w szczycie raczej szybciej niż 30 minut bym nie liczył w szczycie w środku tygodnia, rower 27 minut co jest wykonalne raczej bezproblemowo przy odrobinie szczęścia dało by się zbić do 20