Wpis z mikrobloga

Tradycyjnie przypominam, że 92% głosujących polakow (specjalnie z małej), tj. wyborcy PIS, Koalicji Obywatelskiej, PSLu i Lewicy, zgodzili się na #!$%@? na patologie z 500+, finansowanie madek i ich bombelkow, czyli na równowartość codziennego kebsa i puszkę Żubra. Bo wszystkie te partie postulowaly utrzymanie programu 500 plus (Zandberg nawet powiedział, że to nie chwyt wyborczy bo on w ten program naprawę wierzy, i że to jedna z tych rzeczy która pisowi wyszła xD)

#codzienneopolakach #wybory #patologia #bekazlewactwa
p.....s - Tradycyjnie przypominam, że 92% głosujących polakow (specjalnie z małej), t...

źródło: comment_LVB62XsuHv0SgpfREv0XiEEBZ0Dlpn3i.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@Hlautameki wskaż mi decyzję administracyjną, którą zakazano takowej parady ;) wskaż mi podstawę prawną ;) śmiało bo podejrzewam, że nie było nawet takiego wniosku xD ja nie mam nic przeciwko paradzie onanistów, możesz nawet iść na jej czele ;) dopóki nie łamią prawa to niech sobie chodzą
  • Odpowiedz
@100mph

@Hlautameki wskaż mi decyzję administracyjną, którą zakazano takowej parady ;) wskaż mi podstawę prawną ;) śmiało bo podejrzewam, że nie było nawet takiego wniosku xD ja nie mam nic przeciwko paradzie onanistów, możesz nawet iść na jej czele ;) dopóki nie łamią prawa to niech sobie chodzą


Poznań w 2005 roku :)
Z tego co pamiętam nie dostali zgody i maszerowali bezprawnie. Ale to niestety tylko moja pamięć bo nie mogę
Hlautameki - @100mph 
 @Hlautameki wskaż mi decyzję administracyjną, którą zakazano t...

źródło: comment_gAiIlO6465SvW3oISoXenxJzXVBj3QD4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hlautameki onanizm nie jest przestępstwem więc nie rozumiem na jakiej podstawie tego zakazywać ;) podobnie jak w Białymstoku marsz LGBT był pokojowy, nie było żadnych deprawujacych zachowań ani postulatów oprócz tych, które prezentowali panowie chcący go zatrzymać :)

Konfederacja to zbiorowisko takich właśnie @Matan_Jagiz, którym wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy, wszyscy mają żyć jak oni sobie wymyślili itd. i dlatego nigdy nie będą znaczącą siłą polityczną o ile nie wyrzekną
  • Odpowiedz
@100mph: właściwie swój wywód mogłeś zakończyć na tym że sprawy gospodarcze cię nie obchodza, gdzie mleko za 10k ? Wenezuela np. chociaż u nas będzie znacznie gorzej, oni mają ropę.
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner w zasadzie to Ci tłumaczę od wczorajszego wieczora, że jak idę na wybory to biorę pod uwagę zarówno sprawy gospodarcze jak i społeczne oraz, że nie jestem w stanie poświęcić społeczeństwa kosztem gospodarki ale jak grochem o ścianę ;) tak ma większość naszego społeczeństwa :P chętnie bym zagłosował na partię wolnościową zarówno gospodarczo jak i społecznie ale takowej nie ma na naszej scenie politycznej :( rozumiesz? czy pisać jeszcze prostszymi słowami?
  • Odpowiedz
@100mph: przecież wyżej napisałeś że od gospodarki bardziej uważasz sprawy światopoglądowe więc po jaki kij piszesz że bierzesz to i to pod uwagę ? To raz dwa twojej partii idealnej nigdy nie będzie więc #!$%@? że glosowalbys gdyby była pozostaw dla siebie. Dla mnie osoby co stawiają niżej sprawy gospodarcze od społecznych to jacyś odrealnione płatki śniegu i to właśnie większość ludzi takich jak ty jest w społeczeństwie. 500+ to czysty
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner: swoją drogą to Twoja argumentacja jakoby spraw społecznych nie brać pod uwagę pięknie komponuje się z historią, jak i dlaczego Adolf Hitler doszedł do władzy :) polecam książkę Ian Kershaw "Mit Hitlera"
  • Odpowiedz
@100mph lepiej być znacząco siło polityczno i za 15 lat będą emerytury po 10 000, ale za to chleb będzie kosztował 100zł, nie będzie lekarzy, ale za to będą tani.

Jeśli myślisz że państwo jest w stanie ci coś zapewnić na lepszym poziomie to sam zjadłeś nie wiem co, bo praktyka pokazuje tylko jedna rzecz. Nie socjalne tylko prywatne. Albo bieda.
  • Odpowiedz