Wpis z mikrobloga

KONTYNUACJA

#lewaczka na zakręcie życiowym
- Damn, trzeba brać się w garść i działać, coś zmienić. Poczytam, pogadam z ludźmi i znajdę sposób na wyjście z impasu

#konserwatywka na zakręcie życiowym
- Ugabuga boge pomusz

#lewaczka ofiarą przemocy domowej
- Halo bagiety, chcę rozwód i w---------j seba

#konserwatywka ofiarą przemocy domowej
- Ugabuga boge pomusz
- [ALETRNATYWNIE] Mamusiu pomusz

#lewaczka
- Dobrze jeździ autem, ogarnia temat, współpracuje z innymi użytkownikami drogi

#konserwatywka
- Mati weź zaparkuj bo nie umiem tyłem

#lewaczka
- Napisze ci makro w excelu

#konserwatywka
- Mati jak zrobić obrazek koło tekstu?

#lewaczka
- Wykafelkuje ci garaż, położy panele, podłączy gniazdko, położy gładzie i pokaże ci, że całe życie źle trzymałeś pacę xD

#konserwatywka
- rafał, wbij gwóźdź pod obraz z papieżem co dostaliśmy od mamusi bo nie umiem xD

#lewaczka
- Własna DG, kontrakt, szerokie znajomości w różnych branżach

#konserwatywka
- Całe życie na etacie w jednej firmie i elo xD

#bekazkatoli #bekazprawakow
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czikita1337 hahah a ty czym się zajmujesz ? Budowlanka, kasą w biedrze czy zwykły bezrobotny pasożyt? Sprawdź sobie ile zarabia tłumacz przysięgłych (tylko najpierw pampersa załóż bo ci zawory nie wytrzymają od tego ciśnienia pękającej d--y
( ͡° ͜ʖ ͡° )*: )
  • Odpowiedz
@Peaky_Duck: najpierw niech skonczy swoje "wymagajace" studia a pozniej zda egzamin i wtedy zacznie zarabiac polski robalu ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Studiuje mechatronike i widze jak kolezanki po gowno kierunkach sobie w zyciu radza szukajac bankomatu na przyszlosc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@czikita1337 Na prawdę myslisz, że my mamy zamiar zostać w tym "k--------u" zwanym Polska? Szukają bankomatu? Proszę cie my jesteśmy ze sobą już od 7 lat i oboje mamy poukładane w głowie. Jakim prawem porównujesz jakieś g---o kierunki do filologii angielskiej, gdzie to jest furtka na globalny rynek. Faktycznie jeżeli obracasz się w gronie typowych p0lek, co to idą na studia żeby iść a się nie narobić, to nic dziwnego że
  • Odpowiedz
@Peaky_Duck: Wiem ze kazdy na wykopie jest informatykiem i kazdy oczywiscie ma zamiar zostac w kraju a konczy sie na tym ze zostajesz na podlasiu i twoje umiejetnosci koncza sie na operowaniu w excelu i sql za smieszne pieniadze najczesciej w poczcie polskiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@czikita1337 xDDD co xDDDD ? Już naprawdę twój mózg robi wszystko żeby nie dopuścić prawdy do świadomości. Współczuję ci życia jak nawet na wykopie masz paranoję i takie bajki wymyślasz. Serio aż tak cię skręca że nie możesz mi uwierzyć xD ? Nie mam zamiaru ci się tłumaczyć ale nawet po starych wpisach możesz się zorientować że mam pojęcie o programowaniu i to nawet nie takie małe w moim i moich
  • Odpowiedz
@Peaky_Duck: Nie wiem nie chce mi sie czytac twoich wczesniejszych wpisow bo mnie nie interesuje kim jestes zawsze zachowuje pewien dystans do ludzi nie trzeba kazdy ufac a tym bardziej na tym portalu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz