Wpis z mikrobloga

jak ktoś ma lewicowy światopogląd, to nie ma opcji żeby taki model rodziny mu odpowiadał xDD

ja #!$%@?, prawaki maja #!$%@? w głowach xDDD


@Niggalke: A jak ktoś ma poglądy prawicowe to nie ma opcji żeby nie miał #!$%@? w głowie? #!$%@? się o coś, co sam robisz xD
  • Odpowiedz
@Niggalke: No widzisz, moje poglądy są raczej przesunięte w prawo a nie w lewo (od skrajności daleko), ale staram się nie uogólniać i indywidualnie każdej osoby opinię traktować, ale szkoda ze Ty tego nie szanujesz. Dorośniesz, to może Ci się poprawi ;-)
EDIT: Btw, nie popieram tego co OP napisał, bo to właśnie wrzucanie wszystkich do jednego wora.
  • Odpowiedz
  • 0
@ModelCocomo to prawda. Jak widze usmiechniete rodziny to szlag mnie trafia. Lokalizuje ich samochod i smaruje klamki psim gownem, ktorego zapas trzymam w plecaku. A na sam koniec #!$%@? do skarbówki.

Podczas reklamy płatków sniadaniowych i pewnego kremu orzechowego muszę lyknac sobie na uspokojenie sojowe latte zasłaniając ekran dziełem Marksa (albo chociaż którymś z dzieł Lenina).

Jak ja nienawidze uśmiechniętych rodzin!
  • Odpowiedz
A ta normalna rodzina często wygląda tak jak na obrazku. Bo przeciez normalny chłop nie może okazać słabości, bo to przecież będzie wtedy #!$%@?, tradycyjny podział obowiązków, #!$%@? od rana do nocy bo chłop to musi, a potem człowiek żeby jakoś wytrzymać zaczyna "leczyć" się alkoholem i #!$%@? rodzinę. Bo jakby poszedł do psychologa, to też jak #!$%@?, a przecież psycholog to lewak i #!$%@? głupoty.


@GrammarNazi: nie zapominajmy o
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ModelCocomo: z tego co widzę to jednak prawaków boli jednak bardziej dwóch uśmiechniętych gejów bo zaraz wszędzie o tym są wykopy jak to chcą zniszczyć cywilizacje białego człowieka xD

@Kuciniak: nikogo nie bolą geje. Geje byli są i będą. Chodzą po mieście i nikt nic im nie robi żyją spokojnie. W przeciwieństwie do tego śmiesznego sztucznego tworu lgbt
  • Odpowiedz