Wpis z mikrobloga

@ModelCocomo: zastanawiam się skąd takie #!$%@? się bierze, bo prawdą to nie jest. Czy to jest jakiś partyjny przekaz dnia? Czy to jest cytowanie jakiejś jutubowej patoprawackiej szurii, która nakręca foliarstwo? Czy sam się tak nakręcasz, bo twoja rzeczywistość jest szara i chcesz wymyślić sobie wroga? Powiedz proszę, co zmotywowało cię do wstawiania gówno-mema ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 868
@ModelCocomo: XDDDDDDDDDDDDD bo jak ktoś ma lewicowy światopogląd, to nie ma opcji żeby taki model rodziny mu odpowiadał xDD ja #!$%@?, prawaki maja #!$%@? w głowach xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@ModelCocomo: z tego co widzę to jednak prawaków boli jednak bardziej dwóch uśmiechniętych gejów bo zaraz wszędzie o tym są wykopy jak to chcą zniszczyć cywilizacje białego człowieka xD
  • Odpowiedz
@ModelCocomo: jestem lewakiem. Usuń to bo mnie tak dupa piecze że ja #!$%@? jakbyś szatana wodą swięconą polał aaaaaa ratunku, dajcie mi szybko jakieś zdjęcia gejuw z bombelkiem lub murzyna z jakąś białą kobietą.

  • Odpowiedz
@ModelCocomo: Ja jestem wg wykopowych standardow „lewakiem”, a taki model rodziny jest dla mnie normalny i sam taki mam, ale mam na tyle rozumu by moc akceptowac np zwiazki homo.
  • Odpowiedz