Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 577
Nie no #!$%@? mam tego dość. Nawet w takim serialu jak El chapo musieli wcisnąć lewacki wątek. Jestem tolerancyjny, ale czy oni naprawdę muszą ciągle pokazywać leworęcznych? Po co to promować? Niech każdy sobie pisze jak chce, ale w domu. Po co się z tym obnosić i umieszczać to jeszcze w każdym serialu? Koniec usuwam netflixa.
#netflix #bekazprawakow #lgbt
  • 21
@boskakaratralalala: a później te leworęczniaki chcą jeszcze dzieci adoptować i uczyć ich swoich zboczeń. Bo bądźmy szczerzy - czy dziecko, które wychowuje się w domu, gdzie panuje obrzydliwy kult lewej ręki może być normalne? Poza tym mam leworęcznego kolegę i on też jest przeciwny publicznemu posługiwaniu się lewą ręką. Uważa on, że osoby, które obnoszą się z leworęcznością tylko przysparzają leworęcznym wrogów.
Przez prawie 30 lat mojego życia nigdy nie widziałem całujących się facetów a mieszkałem w 3 krajach i 4 miastach. W netflixie widze w każdym serialu co kilka odcinków w często nie pasujących do danej roli sytuacjach. Wiadomo że są homoseksualiści ale chyba tam jest ich troche za dużo względem realnego procentu. No i tak wogle to dlaczego lesbijki są dyskryminowe i je pokazują o wiele rzadziej?