Wpis z mikrobloga

No i społeczeństwo zapłaciło wysoką cenę za gówniane prawo, które nie potrafi poradzić sobie z dwójką małoletnich psychopatów. W sumie to dobrze im tak, jak ludzie nie potrafią zmienić sądownictwa to tak mają.
  • Odpowiedz
Co trzeba mieć w głowie, żeby w wieku 10 lat zabić?


@buczubuczu: To samo co w wieku 5 czy 7 lat. Czyli niewiele. Nastąpił zbieg kilku niekorzystnych okoliczności. Przynajmniej jeden z morderców z pewnością nie miał wpojonej empatii wobec otoczenia. Miał za to charyzmę.

Pisałem już o tym (niedawno) przy okazji znaleziska o nich - to są dzieci. To są produkty swojego środowiska. Za ich czyny odpowiadają ludzie, którzy ich
  • Odpowiedz
@KRISSVector pewnie skrajna patologia wśród rodziców,zresztą Liverpool to trochę taki angielski Sosnowiec który dostał mocno po dupie w czasach dezindustrializacji w latach 70 i wczesnych 80,to sprzyjało tworzeniu się patologicznych zachowań
  • Odpowiedz
@ChochlikLucek: ta tylko, ze np. w Szwecji była taka sprawa, że niby dzieci zabiły dziecko, a później się okazało, że jednak nie po jakichś 20 latach, a dzieciom na przesłuchaniach to po prostu wmówiono - odkryto to na podstawie nagrań, jakiś dziennikarz czy glina to przebadal przypadkiem. A cała rodzina tych dzieci musiała zmienić dane, ukrywać się, chodzić na terapię i czuć się winnymi, a te dzieciaki nic nie zrobiły.
  • Odpowiedz
@riley24: pamiętam, że kiedy pierwszy raz o tej sprawie przeczytałam, mój synek miał akurat dwa latka. Do tej pory mam ciarki i omijam wszystkie artykuły na ten temat. Dlatego pierwszy raz nie klikne w Twoj link (znaczy, klikne, w razie gdybyś miała płacone od wyświetleń, ale wiem, że nie dam rady przeczytać). Ta sprawa jest okropna pod każdym względem. Szkoda dziecka, szkoda jego matki, ale szkoda mi też matek tych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@riley24: trochę strach, pojawił się komentarz że to zwierzęta, że zwyrole. Dzieci ciężko oskarzyc o dewiacje, zabawa plan wyrwał się spod kontroli...
W Łodzi na Widzewie ok 1930 roku w wakacje grupa ok. 20 dzieci na polach bawiła się w sąd i powiesił swojego rówieśnika na drzewie. Takie rzeczy się zdarzają niestety, dziećmi trzeba się opiekować i interesować.
  • Odpowiedz