Wpis z mikrobloga

  • 23
Siemanko

Jak ja kocham takie dni jak ten...
Wiedenczyk + linia 24 + zepsuty automat biletowy tak, że nawet mechanik nie dał rady naprawić + jedne z drzwi spadły z rowerka na cały kurs (ale już naprawiłem)

Co do automatu biletowego... Poprostu kocham sprzedawać bilety... I ten lamen z płaczem pasażerów jak tylko usłyszą że mam 90min za 6zl(a to akurat nie z mojej winy)... Czemu tak duża ilość osób nigdy nie kupuje biletów na zapas...

Chociaz tyle że zostało jeszcze 3h pracy :D jakoś przeboleje...

#krakow #komunikacjamiejska #tramwaje #mpkkrakow
obci - Siemanko

Jak ja kocham takie dni jak ten...
Wiedenczyk + linia 24 + zepsuty a...

źródło: comment_G7qJhk7aHDoxUp5ynxyIbcqpEZzqKeIa.jpg

Pobierz
  • 28
@Ciastek993 @rotabnalu dostajemy na start od firmy pakiet biletów 30 zwykłych i 30 ulgowych, kiedyś było 44 ulgowe i 32 zwykle (żeby suma wynosiła 270zl) i jak sprzedamy jakiś to za tą kasę kupujemy u dyspozytora nowe plus mamy do wypłaty jakieś grosze dodatkowe od kazdego @filozofw przez całe miasto jedzie się plus wiednie plus na kurdwanowie ma się bardzo mało czasu na zawrócenie przez co często już na opóźnieniu się wyjezdza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obci: moja kochana linia 24. Pamiętam różne ekscesy, jak na przykład pan motorniczy co przystanek chodził i zamykał jedne drzwi, bo nie chciały zaskoczyć, a przez to że się nie otworzyły żule zaciągnęły na Bohaterów Getta hamulec w wagonie i pan motorniczy musiał iść odblokowywać.
Kochane wiedeńczyki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@obci: a to da się w wiedeńczyku? Raz jechałem w zimie i coś się zepsuło i drzwi się otwierały, ale nie zamykały i pani motorynka musiała też za każdym razem domykać drzwi. Ostatecznie nakleiła na drzwi naklejkę
ale jeździć bombardierami, niż ciągle wieden lub eu


@obci: sie trzeba było zatrudnić 3 lata temu to byś jeździł ciągle wiedeń i gt8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. jak będziesz miał 3ke i na Westerplatte => Pawia będziesz jechał z prawym kierunkowskazem to pisze skarge (°°

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piekuo gt8 też jeżdżę więc luzik xD
PS dziś mam 3 ( ͡ ͜ʖ ͡) już możesz szykować skargę, bo nas tak uczą na szkoleniu, bo tam jakby nie patrzeć przecinasz tor aut ( ͡º ͜ʖ͡º)