Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EugeniuszGeniusz: no pozazdrościć, z mojej perspektywy jesteś w mniejszości, z kim bym nie gadała - obojętnie jaki wydział, jaka uczelnia - to zjawisko obecność = 3, albo losowe sprawdzanie na jednym z ostatnich wykładów = 3 (czy ocena do góry) to standard
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dej_mi: Widać żeś jeszcze świeżak z myśleniem z liceum, że uczy ciebie nauczyciel przedmiotu a nie ty studiujesz plus zakładasz, że każdego interesuje każdy przedmiot.
Nie mów że wykład nie jest obowiązkowy jak sam później piszesz, że za to jest 0,5 oceny wyżej co jest patologią wykładowcy.
@Dej_mi spostrzeżenia i wnioski z Twojego wpisu:
-siadaj najbliżej jak to możliwe aby lepiej słyszeć
-jesteś słaby z tego przedmiotu lub go nie rozumiesz, możliwe też, że liczysz na sam wykład i spodziewasz się wszystko zrozumieć z wykładu, tymczasem co najwyżej zapamiętasz wiedzę encyklopedyczną, żeby samemu ogarniać trzeba sięgać dalej, do książek, drążyć temat, szukać opracowań i wyjaśnień w literaturze, necie
-rozmawiający ludzie to albo ignoranci albo już temat ogarniają, stawiał bym
@Dej_mi: o kurna mamy tu jedną z osób która jest jedyna na uczelni, a reszta to dla niej "konkurencja na rynku pracy". Właź do pierwszej ławki, a jak uczelnia to jakiś syf że nie ma nagłośnienia na auli to masz problem.