Wpis z mikrobloga

Wynajmował ktoś samochód na Cyprze? Wybieram się z grudniu i w sumie nigdy nie wynajmowałem auta, macie jakieś sprawdzone strony czy zwykła wyszukiwarka starczy, bo rozbieżność spora miedzy 90-150 za ten sam samochód. W sumie na kartę debetową da się w ogóle wynająć samochód, bo wszędzie wspominają o kredytowej, a takiej nie mam i w sumie no nie potrzebuje póki co ( ͡° ʖ̯ ͡°) #cypr #podrozujzwykopem #wynajemsamochodu #pytanie
  • 8
@sked: Mam fajny namir. Zreszta mi Mireczek podal tutaj. Fajna, prywatna. Na polnoc mozna nawet pojechac. Bede mogl Ci wieczorem podac albo przejrzyj tag #cypr sie tam ujawni. Polecam ich mocno.
@sked: Najtaniej jest w sieciówkach, ale tam potrzebujesz kredytówki z limitem co najmniej 1000-2000 euro. W lokalnych wypożyczalniach nie wymagają, ale będzie drożej.
@3mielu: Wlasnie nie bylo. Super temat. Chcieli 50 czy 100 EUR tylko i mozna bylo spokojnie jechac do polnocnego Cypru nawet. Co w przypadku sieciowek jest niemozliwe.

A i babki na FB z Polski sa. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger @sked : dokładnie, dogadane przez fb po polsku, tylko poproś o automat w aucie, żeby Ci się ręce nie poplątały, chyba że jeździłem po lewej stronie jezdni.
  • 1
@pifpawko: @bigger: sorki za głupie pytanie, ale jest jakaś stawka 25€ za dzień rozumiem, że warto brać to ubezpieczenie za 11€/dzien i w razie czego to pokryje mi ono szkodę? Czy jest coś na co warto lub muszę zwrócić uwagę? Słyszałem w sumie żeby zrobić zdjęcia samochodu przed odebraniem i każdą ryskę im pokazać palcem dla bezpieczeństwa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sked: nie pamiętam jakie były stawki, ale chyba podałem daty i dali mi konkretną wycenę za cały okres, zawsze brałem podstawowe ubezpieczenie czy na Cyprze czy gdzie indziej, tylko tak czy siak mam ktedytowke i w razie czego zabezpieczyli na karcie coś koło 1000e, nie raz też ubezpieczalem wkład własny za jakieś 100zl i tak wychodzi najtaniej i w miarę bezpiecznie