Wpis z mikrobloga

@nowylogin234: na cienie pod oczami niewiele pomoże, jakieś kremy rozjaśniające może... pomyślę jeszcze :P

Nie, nie wysusza i nie, nie jest tylko do włosów. Do włosów też jak najbardziej polecam, ale do ciała również idealnie. I mydłem jest tylko z nazwy, nie ma składników mydła (które mogłyby wysuszać).

Hydrolat dobierz do skóry, ja używam np. Tymiankowego. Delikatny jest też np różany. Hydrolat stosujesz po ostatnim kontakcie skóry z wodą - jak
@r__k: ok ostatnie pytanie, jestem w stanie wydać ile potrzeba na dobry krem nawilżający. (W ogóle na wszystko ale zaczynam od prostych pierwszych kroków w temacie na razie ;)) Znalazłem taką stronkę, również dodatkowe plusy za krem anti-aging już wole iść pełna parą jak może to mieć efekt: https://lamode.info/najlepsze-kremy-nawilzajace-dla-mezczyzn.html

Chciałem zapytać czy uważasz, że jest to pic na wodę i osiągnę nie wiem, 60% skuteczności stosowania tych drogich kremów, tanimi, i
@r__k: update ;)
1)Kupiłem wszycho i tak: płyn spoko, daje na płatek kosmetyczny i oczyszczam, potem pianka (tej chyba nie będę kupował ponownie chociaż działa ładnie), i potem ten hydrolat i żel aloesove. Wieczorem dokładam krem na noc (może się przyzwyczaję do zapachu duetusa xP). 2x w tygodniu peeling z siberici (zajebisty), i krem pod oczy codziennie. Aha no i mydło jak mydło, spoko, niech na ten miesiąc będzie, pewnie starczy
7) Co myślisz o serum z wit. C do nałożenia pomiędzy umycie a nawilżenie, może zamiast pianki gdy ta się skończy? przeczytałem gdzieś że pomoże to utrzymać kolagen, młody wygląd skóry, rozjaśni ją i ochroni przed UV(pisze że najlepsze mają 20% witC z małą ilością wit.E i kwasu ferulowego co usztywnia składniki). Odpowiednio na noc krem z retinolem(nie wiem czy to będzie miało taką konsystencje, z tego co widzę są również w
Jednak nie jest dobrze xD mam całą twarz czerwoną od czegoś. Duetus zapycha pory i czujesz że jakby skóra jest zamknięta warstwą tego kremu.
I tak jak mówię, wystąpiła jakaś reakcja po tym wszystkim xD ehh #!$%@? a miało być tak pięknie. Jedyne białe miejsca to na skroniach xD
@r__k takie pytanko małe mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) czy po nałożeniu tonizujacej emulsji do czyszczenia twarzy z Natura siberica muszę ją zmywac wodą, czy zostawić na twarzy?
@r__k: Hej, tak sobie szukam czegoś na suchą skórę po myciu. I najlepiej uniweralnego. Czyli mycie głowy i twarzy. Myślałem włąsnie nad tym polecanym cedrowe mydło Babuszki Agafi. Myslisz że to dobry pomysł??
@Wasky: zależy od Twojej skóry, mojemu niebieskiemu się sprawdza do mycia wszystkiego (brody i twarzy też), ja mam zbyt delikatną skórę na takie akcje i muszę mieć jednak coś lżejszego. :) potestuj sobie, jak się do twarzy nie sprawdzi, to do włosów powinien być ok.
Z tego, co patrzę po babskich grupach, to taki najbardziej uniwersalny jest płyn do higieny intymnej facelle z rossmana, ale nie wiem, jak będziesz się czuł
@r__k: Mirabelko, bo widzę, że się bardzo rozpisałaś w tym wątku ale mam tylko krótkie i konkretne pytanie :D

Które z tego Natura Siberica mam kupić do cery tłustej ;D (Wydaje mi się, że mam tłustą, bo czasem to aż mi się twarz klei xD).

A dokładniej jaki krem i co do mycia (bo myje mydłem, albo żelem pod prysznic xD).

Tyle jest tych typów kremów, że mi się już wszystko