Wpis z mikrobloga

tak jest, i tego pewnie OP się wstydzi po latach, że dyktando źle napisał i zwyzywał nauczycielkę, a potem go SM z fajurą przyłapała XD


@Janko29: mówię jak jest. A że OP nie chce powiedzieć co zrobił. Jego wola. Nie musi ze wszystkiego spowiadać się ludziom na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
@bachus: taka robota to nie korpo, pomagasz ludziom i codziennie widzisz ludzką krzywdę, nie ma #!$%@? żeby się w końcu nie zaangażować osobiście, a jeśli ktoś jest zimny jak lód i spływa po nim to jak po kaczce to jaki sens jest pracować tak jeśli nie ma się empatii
zaangażować osobiście, a jeśli ktoś jest zimny jak lód i spływa po nim to jak po kaczce to jaki sens jest pracować tak jeśli nie ma się empatii


@ShineLow: i wtedy już przepadłeś. Ten zawód ryje psychikę. Jak nie masz zewnętrznego wsparcia w psychologu, to koniec. Moja żona po 6 latach pracy jako kurator społeczny w sądzie rodzinnym + 2 i pół roku Asystent rodziny ma już serdecznie dość. Sporo dołożył
@TheAwaken przed chwila usunąłeś to, ze dostałeś za to ze pracowałeś na chleb i niby podstawówki nie kończyłeś. W sumie to dobrze ze to usunąłeś bo to strasznie głodna historyjka. Gdyby to była prawda to mówiłbys o tym sam. Myśle, ze ciężko ci sie przyznać ze byłeś/jesteś jakimstam marginesem i z tym walczysz. Łatwiej powiedzieć ze się noga powinela, ale to rzadkość z kuratorem. Coś o tym wiem
@Janko29: zawsze pomagam ludziom w potrzebie. A profesura zapewne się zrobi...... i to z kilku kierunków. Więc naprawdę spadaj chłopie bo to co piszesz to żenada. Kompromitacja... Napisałem że dostałem za opuszczenie szkoły nie za jakiś gowno przystanek.