Wpis z mikrobloga

Jak załatwiacie rabaty na rower? Np. Specialized z 2019 na którego się napaliłem był przeceniony z 15399 na 10999. Na takie coś czekałem. Oczywiście jak dzwoniłem to już jakiś pajac go łyknął. W paru sklepach jest dalej w cenie 15399. Jak zagadać? :D
Może jeszcze czekać chwilę do wyprzedaży roczników?
@SkwarSki się obraził, bo mu smuciłem za dużo i już nie odpisuje :P
#rower #szosa
  • 7
@Masterczulki: jak rozglądałem się za Specem (zwykły Allez, więc znacznie niższa kwota), to spokojnie można było znaleźć w październiku wyprzedaże około -20% do -25%, więc pewnie tyle też po małych negocjacjach będziesz umiał urwać. Jeśli szukasz jakiś duży/mały rozmiar ramy, albo jest to model, który się kiepsko sprzedaje, to jest to Twój argument za zbiciem ceny.

W moim przypadku było jeszcze tak, że w 2018 Spec miał małe zamieszanie z Allezami
@Masterczulki: Ja nie odpisuje bo #!$%@? jest komunikator na Wypoku. Poza tym Ty skaczesz po rowerach tzn był na tapecie Marin 4 Corners, Sper Rubax, Focus Paralane, Tytan od PlanetX, Rondo Ti, teraz tu Spec 2019. + pytałeś o Roam i Wahoo trenażer.
Także najpierw bym doprecyzował co się chce i potem dokładni się rozglądał. Bo rower ma być dobrego typu MTB/Szosa/Gravel itd, później dobór ramy i geo, musi się PODOBAĆ
@SkwarSki: chyba tylko fat bike i poziomych nie kminiłem :P Kilka z tych co wymieniłeś to znajomi pytali, żeby nie było że aż tak mam nasrane :D
Bianka dalej śmiga. Super wygodna jest. Raz siedziałem 12h z przerwami i zero dyskomfortu. Gorzej jak się urywa asfalt. Można się wytrząść ;)
Padło na gravel. Z tym, że chcę Ultegrę lub coś z tego samego poziomu od Srama. Oglądałem Spece, Rondo, Treki i