Wpis z mikrobloga

Zabijcie mnie xD

300zł za wymianę w opon w aso bmw i po powrocie okazało się że z 4 kół wymienili tylko 3 xD

Ja to jeszcze bym rozumiał gdyby je przekładali gumy ale to były całe alufelgi z 19stek na 18ski xD

#bmw #aso #motoryzacja
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frems: Normalnie, po odbiorze stało między innymi samochodami wiec się nie przyglądałem xD Zresztą kto by się spodziewał skoro maja "standardy" .Mnie bardziej dziwi jak typ który umył całe auto na serwisie w tym alufelgi się nie zorientował.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@sambarumba: rok temu wpadłem na ten pomysł i dałem 50 za wymianę w zwykłym serwisie i mi ukręcili śruby zabezpieczające za chyba 200zl więc stwierdziłem że średni interes i jednak te 50zl różnicy nie robi. Ogólnie mam wrażenie że jakość jakichkolwiek usług premium w Polsce to tylko wyższa cena plus papierek że zrobione.

No jak nie wyważy to liczę na zwrot hajsu bo usługa nie została wykonana.
  • Odpowiedz
@Chcesz_Pomarancze: Ja nie mówię, ze masz iść gdzie taniej, mówię, że masz iść tam gdzie są specjaliści. 50 czy 100 to żadna różnica, raczej żaden oponiarz nie krzyknie 300 za wymianę całych kół.
W ASO są specjaliści od sprzedaży a nie od roboty.
Wiadomo, że można zapłacić 50 i wtopić, można jak widać zapłacić 300 i też wtopić. Założę się, że da się wtopić jeszcze więcej hajsu przy wymianie kół
  • Odpowiedz