Wpis z mikrobloga

W tym UK to jak w lesie, gorzej jak w chlewie obsranym gównem.

Dzisiaj w nocy chcieli mi okraść kontener, jestem w szoku bo od zawsze parkuję na laybayach i stało się to pierwszy raz, wybrałem jeden z nielicznych oświetlonych latarniami na przeciwko stacji benzynowej na A1. Tyle razy parkowałem na jakichś ciemnych zadupiach i nic.
Na szczęście założyłem zamek antywłamaniowy, chociaz mi się nie chciało, ale ostatnio gościu chciał ukraść mi paliwo, akurat wstawałem więc uciekł, dlatego jestem czujniejszy. Nie dali rady go sforsować.

Najgorsze jest to że to była chłodnia, drzwi nie były otwarte ale rozszczelnione. Nie dali rady otworzyć ale temperatura musiała wzrosnąć. Rozumiem że jesteś złodziejem, ale jaką trzeba być #!$%@?ą żeby zostawić otwartą chłodnie i potencjalnie zmarnować jedzenie za milion funtów? Ja bym nie miał serca.
Znalazłem seal, na firmie udałem że sam go otworzyłem i nikt się nie zorientował #protip

Nie wiem co oni chcieli ukraść, paczkę krewetek żeby sobie usmażyć?

Żałuję że nie założyłem kłódek antywłamaniowych na klamki bo może by sobie dali spokój.

#uk #zycietruckera #bekaztransa
  • 22
@AgrrsywnyBusiarz: To nie ja, to Bóg.

Kpł 11, 9-12 "Będziecie jedli następujące istoty wodne: wszystkie istoty wodne, w morzach i rzekach, które mają płetwy i łuski, będziecie jedli. Ale każda istota wodna, która nie ma płetw albo łusek w morzach i rzekach spośród wszystkiego, co się roi w wodzie, i spośród wszystkich zwierząt wodnych, będzie dla was obrzydliwością. Będą one dla was obrzydliwością, nie jedzcie ich mięsa i brzydźcie się ich